reklama

Kto popatrzy do góry...

Kto popatrzy do góry...
reklama

Asysta i bramka Dawida Kownackiego

Dawid Kownacki pojawił się na boisku w sparingu z grającym w Serie B Cremonese i pokazał się z naprawdę świetnej strony! Reprezentant Polski U-21 popisał się piękną prostopadłą piłką przy golu Duricicia, a później sam dorzucił trafienie, dzięki czemu Sampdoria wygrała sparing 3-0.

"Despacito" czy raczej "Stay Coutinho"?

"Despacito" doczekało się kolejnej piłkarskiej przeróbki - tym razem w wykonaniu ekipy 442oons. Temat piosenki? Próba przekonania Coutinho do pozostania w Barcelonie przez Juergena Kloppa. Jest moc! :D
źródło:youtube.com

Everton traci Rossa Barkleya

Everton traci Rossa Barkleya
Jego sytuacja nie jest w ogóle skomplikowana. Przedstawiliśmy mu naprawdę dobrą ofertę nowego kontraktu, jednak on ją odrzucił i powiedział, że chce spróbować nowych wyzwań. No i ok, w takim razie nie będziemy planować przyszłości z nim w składzie. To jego decyzja. Muszę to uszanować i zobaczymy, co będzie dalej. Czy to w 100% pewne? Tak. Jednak z tego, co usłyszałem od zarządu, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnej konkretnej oferty za Rossa.
Ronald Koeman za:goal.com
reklama

Kontrakt reklamowy młodego Kluiverta

Kontrakt reklamowy młodego Kluiverta
Choć może się wydawać nieprawdopodobne, to 9-letni syn Patricka Kluiverta, Shane Kluivert, podpisał dzisiaj swój pierwszy kontrakt reklamowy. Synek słynnego napastnika reprezentacji Holandii związał się umową z firmą Nike, która posiada specjalny departament do 'identyfikacji młodych i obiecujących talentów'. Co ciekawe, mały Shane ogłosił wielki moment na swoim instagramowym koncie, które już w tej chwili śledzi około 120 tysięcy osób.
za:BBC Sport

Oba mecze el. do Ligi Europy w telewizji

Oba mecze el. do Ligi Europy w telewizji
Arka Gdynia poinformowała na oficjalnej klubowej stronie, iż spotkanie III rundy eliminacji do Ligi Europy z FC Midtjylland zostanie pokazane nie tylko w telewizji klubowej w usłudze Pay Per View, ale także na TVP Sport. Transmisja meczu rozpocznie się o 19:55 na internetowej stronie klubu oraz na sport.tvp.pl, a od drugiej połowy mecz zostanie także pokazany na antenie TVP Sport. Telewizyjny przekaz meczu Arki rozpocznie się później, ponieważ o godzinie 19:00 swój mecz eliminacyjny zaczyna Lech Poznań i jako że to spotkanie rozpoczyna się wcześniej, to jego transmisja zostanie pokazana w całości.
za:arka.gdynia.p

Dwa mecze sezonu w Serie A?

Dwa mecze sezonu w Serie A?
reklama