Techniczny strzał Sterlinga i 2-0

Kilka minut po golu Otamendiego, Manchester City prowadził już 2-0. W pole karne Realu wbiegł Raheem Sterling, który technicznym strzałem pokonał Casillę.

Otamendi strzela na 1-0 w meczu z Realem

Pierwszy gol w meczu Manchesteru City z Realem Madryt padł dopiero w 2. połowie. Otamendi załadował piłkę pod poprzeczkę i "Obywatele" objęli prowadzenie 1-0.

PSG-Juventus 2-3 - skrót meczu

W meczu PSG-Juventus kibice nie mogli narzekać na brak emocji, bo padło aż 5 goli. Gole dla PSG strzelali Guedes i Pastore, a dla Juventusu Higuian i dwukrotnie Marchisio.

Neymar strzela gola Man Utd

Jedynego gola w sparingowym meczu Barcelona-Manchester United strzelił Neymar. Brazylijczyk wymanewrował obrońców i z 5 metrów zaskoczył De Geę.

Gol "a la Roberto Carlos" w el. do LM

FC Viitorul, sensacyjny mistrz Rumunii prowadzony przez legendarnego Hagiego, wygrał swój mecz w el. do Ligi Mistrzów z APOELem 1-0, a zdobywcą zwycięskiego gola był Cristian Ganea. Rumuński obrońca cudownie zawinął z rzutu wolnego i piłka wpadła do bramki cypryjskiego zespołu niczym w legendarnym rzucie wolnym Roberto Carlosa. GOLAZO!

Roberto trafi do angielskiego giganta?

Hiszpańskie media ujawniły niedawno klauzule odstępnego w kontraktach zawodników Barcelony i Sergi Roberto okazał się piłkarzem, z zaskakująco niską kwotą wykupu. Aby zdobyć kartę zawodniczą 25-latka, wystarczy wyłożyć 40 mln €, co dla klubów z europejskiej czołówki nie jest problemem. Piłkarzem mocno zainteresowała się londyńska Chelsea, która według doniesień hiszpańskiego dziennikarza Gerarda Romero jest gotowa wpłacić kwotę zawartą w klauzuli odstępnego zawodnika i ściągnąć go na Stamford Bridge. Przy takim obrocie spraw włodarze katalońskiego klubu nie będą mogli zapobiec transferowi, a transakcja będzie zależała tylko i wyłącznie od piłkarza i tego, czy dogada się z Chelsea w sprawie indywidualnego kontraktu.
za:@gerardromero