reklama

KAC LEGIONISTY

yyy... nie pytajcie, Mikołaj musiał odreagować :)
źródło:youtube.com
reklama

AC Milan rozmawiał z agentem Costy

AC Milan rozmawiał z agentem Costy
Wolałbym nie mówić o konkretnych piłkarzach z innych drużyn. Diego Costa to wspaniały piłkarz, ale należy do Chelsea. Spotkaliśmy się z jego agentem, Jorge Mendesem. Z nim można rozmawiać na wiele tematów. To wszystko.
Marco Fassone, dyrektor generalny Milanu za:skysports.com

James rozstał się ze swoją żoną

James rozstał się ze swoją żoną
James Rodriguez rozstał się ze swoją żoną Danielą Ospiną po pięciu latach małżeństwa. Para ma jedno dziecko - 4-letnią córkę Salome Rodriguez Ospinę. O separacji małżonków poinformowała Daniela, która na swoim koncie na Instagramie opublikowała oficjalne oświadczenie.
za:Caracol oraz Daniela Ospina na Instagramie

Mourinho poprosił Barcę o pamiątkę

Mourinho poprosił Barcę o pamiątkę
Hiszpańskie media odważyły się przy okazji towarzyskiego meczu Barcelony z Manchesterem United na wysnucie przypuszczenia, że Jose Mourinho pragnie naprawić popsute relacje między nim i katalońskim klubem (głównie przez wojny jakie toczył z Guardiolą będąc jeszcze opiekunem Realu Madryt). Portugalskiego szkoleniowca wciąż łączy znajomość z niektórymi pracowanikami Barcy, którzy byli już w klubie, kiedy Mourinho pracował tam jako asystent (najpierw Robsona, potem Van Gaala). Trener wykorzystał te kontakty i wczoraj poprosił o koszulkę Barcelony z numerem Andre Gomesa, który nie przyjechał na tournee do Stanów Zjednoczonych. Trykot Barcy trafi natomiast do Jose Mourinho juniora, który jest zadeklarowanym kibicem 'Blaugrany'.
za:mundo deportivo
reklama

Hamsik wiąże przyszłość z Napoli

Hamsik wiąże przyszłość z Napoli
Hamsik jest niesamowicie dumny z tego, że nosi opaskę kapitańską swojego Napoli. Istnieje możliwość, że po zakończeniu kariery, dalej będzie w klubie.
agent Marka Hamsika za:Everything Napoli‏ na Twitterze

Wielkie marzenie Pique

Wielkie marzenie Pique
Nie jestem stworzony do tego, aby zostać trenerem piłkarskim. Chcę być prezydentem Barcelony i takie jest moje marzenie. Kiedy zakończę piłkarską karierę, to chciałbym móc robić wszystko co w mojej mocy na rzecz klubu, który kocham.
Gerard Pique za:Soccer King

Różnica między United i Liverpoolem

Różnica między United i Liverpoolem
Stare, ale wciąż bawi... ;)
reklama