reklama

Piątek pewnie wykorzystuje rzut karny

Mamy kolejne trafienie w szalonym meczu w Kielcach! Krzysztof Piątek podchodzi do "jedenastki" podyktowanej po faulu na nim samym i zamienia ją na gola. Mamy już remis 2-2!
reklama

Jukić daje prowadzenie Koronie Kielce

Korona Kielce już na prowadzeniu! Maciej Górski świetnie poradził sobie z obroną rywali, podał piłkę Jukiciowi, a młody Chorwat pewnym strzałem wyprowadził Koronę na prowadzenie 2-1!

Pewny strzał Rymaniaka na 1-1

Bartosz Rymaniak przyjmuje piłkę w polu karnym Cracovii, ustawia mija balansem ciała jednego obrońcę i pewnym strzałem pokonuje Wilka. 1-1!

Paryż szykuje się na fiestę z Neymarem

Paryż szykuje się na fiestę z Neymarem
Brazylijski dziennikarz Andersinho Marques, który pracuje dla włoskiej telewizji, podał do wiadomości, że PSG otrzymało zgodę od władz Paryża na zorganizowanie wielkiej fiesty przy okazji prezentacji Neymara jako nowego zawodnika klubu. Ogromna uroczystość ma się odbyć przy Wieży Eiffla lub przy słynnym Łuku Triumfalnym.
za:premium sport hd
reklama

Najtrudniejsi obrońcy dla Mullera

Najtrudniejsi obrońcy dla Mullera
Najtrudniejsi obrońcy z jakimi musiałem się mierzyć? Raz spotkałem Jaapa Stama na meczu pożegnalnym Marka van Bommela. To był towarzyski mecz, a Stam był w mojej drużynie. Byłem prawdziwym szczęściarzem! Oczywiście mamy też Sergio Ramosa. Real Madryt wygrał ostatnio trzy razy Ligę Mistrzów i Ramos jest topowym obrońcą. Ale też kiedy na treningach gram przeciwko Matsowi Hummelsowi, Javiemu Martinezowi i Jerome'owi Boatengowi jest mi bardzo ciężko.
Thomas Muller za:goal.com

Odpowiedź Sandecji na Starzyńskiego

Odpowiedź Sandecji na Starzyńskiego

Piłkarze Barcy zmęczeni Neymarem

Piłkarze Barcy zmęczeni Neymarem
Hiszpańskie media każdego dnia dostarczają nowych szczegółów jeśli chodzi o telenowelę pt. 'Neymar odchodzi do PSG'. Dzisiaj sporo miejsca w prasie poświęcono sukcesywnie pogarszającym się relacjom między Brazylijczykiem, a resztą zespołu i wszystkimi pracującymi w klubie. Wrażenie jakie Neymar zostawił po sobie w ostatnich dniach nie było najlepsze. Źródła bliskie szatni Barcy mówią o swego rodzaju niesmaku pośród innych zawodników, ponieważ Neymar w czasie amerykańskiego tournee coraz bardziej odsuwał się od kolegów i chodził własnymi ścieżkami. Ciągłe zmiany opinii i kolejne plotki pojawiające się w mediach również nie ułatwiły sprawy. Wiadomo, że Neymar nie rozstał się np. z Leo Messim w zły sposób, ale obaj gwiazdorzy oddalali się od siebie coraz bardziej. Włodarze Barcy też są mocno zmęczeni zachowaniem piłkarza i jego ojca. Obecnie uważa się, że ogromne pieniądze jakie przyniesie sprzedaż Neymara są dobrze widziane wśród dyrektorów klubowych. Jedyne czego żałują, to wielkiego medialnego zamieszania, jakie powstało w ciągu ostatnich tygodni.
za:as.com

Krótka historia Freddy'ego Adu

Krótka historia Freddy'ego Adu

Numer Maticia w Manchesterze United

Numer Maticia w Manchesterze United

Pogba w końcu ma zabezpieczenie

Pogba w końcu ma zabezpieczenie

Skład Cracovii na mecz z Koroną Kielce

Skład Cracovii na mecz z Koroną Kielce

Matić piłkarzem Manchesteru United!

Matić piłkarzem Manchesteru United!
Nemanja Matić został zaprezentowany jako nowy zawodnik Manchesteru United. 28-letni pomocnik podpisał z klubem 3-letnią umowę (z możliwością przedłużenia o kolejny rok), na mocy której pozostanie na Old Trafford do końca czerwca 2020 roku. Nie podano kwoty, jaką Chelsea otrzyma za transfer swojego zawodnika, jednak angielskie media zgodnie twierdzą, iż jest to 40 mln funtów.
za:manutd.com, goal.com

Karta Thierry'ego Henry w FIFA 18

Karta Thierry'ego Henry w FIFA 18

Ancelotti o przyszłości R. Sanchesa

Ancelotti o przyszłości R. Sanchesa
Renato Sanches zostanie z nami do końca okienka transferowego.
Carlo Ancelotti za:@iMiaSanMia

Asensio pięknie załatwił Albę

Asensio pięknie załatwił Albę

Najważniejsze słowa w zeznaniach CR7

Najważniejsze słowa w zeznaniach CR7
W poniedziałek o godzinie 11:30 rozpoczęło się przesłuchanie Cristiano Ronaldo w sądzie w podmadryckiej miejscowości Pozuelo de Alarcon. Portugalczyk składał zeznania w sprawie podejrzenia o oszustwa podatkowe w latach 2011-2014 na łączną kwotę 14,7 mln €. Całe przesłuchanie trwało 1,5 godziny, a Ronaldo odpowiadał na pytania zarówno ze strony prokuratury, jak i swoich adwokatów. Hiszpańskie media podają, że Portugalczyk był nieugięty w zeznaniach i twardo trzymał się swojej wersji, iż jest niewinny. Ponadto gwiazdor Realu miał powiedzieć do sędziny zdanie: „Gdybym nie nazywał się Cristiano Ronaldo, nie byłoby mnie tutaj”. Prowadząca proces Mónica Gómez Ferrer odpowiedziała piłkarzowi, że wiele anonimowych osób również znalazło się w takiej sytuacji, jednak ten tylko powtórzył swoje wcześniejsze słowa. Po zeznaniach piłkarz miał pojawić się przed sądem i udzielić wypowiedzi zgromadzonym mediom, jednak w jego miejsce pojawił się Iñaki Torres, szef ds. komunikacji w agencji Gestifute, który poinformował, że Ronaldo odjechał do domu, a zamiast wypowiedzi piłkarza wszyscy dziennikarze otrzymają na skrzynkę pocztową oficjalne oświadczenie Portugalczyka. Decyzja ta została bardzo źle odebrana przez zgromadzonych dziennikarzy, którzy wygwizdali Torresa.
za:marca.com

Transfer Neymara do PSG w stylu "Mario"

reklama