reklama

Legendarny rzut wolny Santiago Muneza

Legendarny rzut wolny Santiago Muneza
Dla tych, którzy nie kojarzą Santiago Muneza - to fikcyjna postać z legendarnego filmu "Gol!" wydanego w 2005 roku. Chłopak w wieku 10 lat uciekł z rodziną z Meksyku do USA, gdzie wypatrzył go skaut Newcastle. Piłkarz poleciał do Anglii i najpierw pokazał się światu w Newcastle, a później trafił do Realu Madryt, gdzie grał z największymi gwiazdami. Kto z Was nie oglądał filmu - koniecznie nadrabia!
reklama

Oświadczenie CR7 po zeznaniach

Oświadczenie CR7 po zeznaniach
Nigdy niczego nie ukrywałem ani nigdy nie próbowałem uciec od płacenia podatków. Hiszpański Urząd Skarbowy zna szczegóły moich przychodów, ponieważ daliśmy im całą dokumentację. Zawsze dobrowolnie odprowadzam podatki, ponieważ myślę, że wszyscy musimy je deklarować i płacić w zależności od naszego dochodu. Ci, którzy mnie znają, wiedzą, o co prosiłem moich doradców: chciałem być ze wszystkim na bieżąco i załatwiać sprawy właściwie, ponieważ nie chciałem mieć problemów. Kiedy w 2010 roku przechodziłem do Realu Madryt, nie zakładałem specjalnej firmy zarządzającej moim wizerunkiem, tylko pozostałem przy tej samej, która zajmowała się nimi jeszcze w Anglii. Prawnicy poleceni mi przez Manchester United założyli ją w 2004 roku, długo przed tym, jak w ogóle pomyślałem o przenosinach do Hiszpanii. Tamta spółka była zwyczajną angielską firmą, a tamtejszy Urząd Skarbowy dokładnie ją sprawdził i uznał, że jest legalna i zgodna z prawem. Teraz nastał czas, aby zadziałała sprawiedliwość. Głęboko w nią wierzę i liczę na uczciwe rozstrzygnięcie sprawy. Aby uniknąć niepotrzebnej dodatkowej presji, zdecydowałem się nie komentować więcej tej sprawy do czasu ogłoszenia wyroku.
Cristiano Ronaldo za:goal.com

Wybuch Probierza po meczu z Koroną

Wybuch Probierza po meczu z Koroną

Mbappe wybrał swoją "XI" marzeń

Mbappe wybrał swoją
reklama

Klopp naprawił mikrofon Simeone

Podczas konferencji prasowej przed Audi Cup Diego Simeone miał pewne problemy z mikrofonem. Argentyńczyk zaczął to zgłaszać, ale zanim pojawił się ktokolwiek ze strony organizatora konferencji, pomógł mu... Juergen Klopp, który okazał się być równie dobrym trenerem, jak i specjalistą od sprzętu ;)
źródło:youtube.com

Mourinho podsumował Nemanję Maticia

Mourinho podsumował Nemanję Maticia
Nemanja Matić jest piłkarzem Manchesteru United i piłkarzem Jose Mourinho. Reprezentuje sobą wszystko, co chciałbym widzieć u piłkarza: wierność, konsekwentność, ambicję oraz pracę dla dobra drużyny. Chciałbym podziękować mu za chęć dołączenia do nas, ponieważ bez tego transfer nie doszedłby do skutku. Jestem przekonany, że zarówno piłkarze, jak i nasi kibice go pokochają.
Jose Mourinho za:manutd.com

Największe transfery poza Premier League

Największe transfery poza Premier League

OFICJALNIE: Duży transfer Zenitu!

OFICJALNIE: Duży transfer Zenitu!
Emanuel Mammana, 21-letni reprezentant Argentyny, został nowym zawodnikiem Zenitu St Petersburg. Młody obrońca podpisał z rosyjską drużyną 5-letni kontrakt, a Olympique Lyon zarobił na sprzedaży swojego zawodnika 16 mln €.
za:fc-zenit.ru

Efektowne trafienie Marcina Cebuli

Nabil Aankur zagrał piłkę do Marcina Cebuli, ten przyjęciem zgubił obrońcę Cracovii i mocnym strzałem pokonał Wilka. Korona prowadzi z Cracovią już 4-2!

Efektowne zagranie Diego Alvesa

Diego Alves po przenosinach do Flamengo od razu pokazuje, że drzemie w nim brazylijska dusza! Bo kto powiedział, że bramkarz nie może czasem podryblować... ;)
źródło:youtube.com

Ekstraklasa potrafi zaskoczyć

Szalona pierwsza połowa meczu

Szalona pierwsza połowa meczu

Okulary zdradziły Nainggolana

Okulary zdradziły Nainggolana

Nabil Aankour wykorzystuje rzut karny

Helik zagrywa piłkę ręką w polu karnym Cracovii, a arbiter nie ma wątpliwości - rzut karny! Do futbolówki ustawionej na 11. metrze podchodzi Nabil Aankour i mocnym strzałem pokonuje Wilka. 3-2 dla Korony Kielce!

Piątek pewnie wykorzystuje rzut karny

Mamy kolejne trafienie w szalonym meczu w Kielcach! Krzysztof Piątek podchodzi do "jedenastki" podyktowanej po faulu na nim samym i zamienia ją na gola. Mamy już remis 2-2!

Jukić daje prowadzenie Koronie Kielce

Korona Kielce już na prowadzeniu! Maciej Górski świetnie poradził sobie z obroną rywali, podał piłkę Jukiciowi, a młody Chorwat pewnym strzałem wyprowadził Koronę na prowadzenie 2-1!

Pewny strzał Rymaniaka na 1-1

Bartosz Rymaniak przyjmuje piłkę w polu karnym Cracovii, ustawia mija balansem ciała jednego obrońcę i pewnym strzałem pokonuje Wilka. 1-1!
reklama