reklama

Suso załatwił dwóch piłkarzy Craiovy

AC Milan pokonał 2-0 rumuńską Craiovę i awansował do kolejnej rundy eliminacji do Ligi Europy. A Suso udowodnił, że posiada naprawdę kapitalną technikę ;)
reklama

Legia uratuje honor polskich klubów?

Legia uratuje honor polskich klubów?

Jutrzejsza okładka Przeglądu Sportowego

Jutrzejsza okładka Przeglądu Sportowego

Duży pech Bartosza Kapustki

Duży pech Bartosza Kapustki
reklama

Emocjonalna wiadomość Neymara

Emocjonalna wiadomość Neymara
Życie sportowca toczy się dzięki wyzwaniom. Niektóre z nich są narzucone, inne są wynikiem naszych decyzji, podjętych, aby podtrzymać światło oświetlające naszą karierę. Która jest krótka, ale bardzo intensywna. Gra w Barcelonie była czymś więcej niż wyzwaniem. Była spełnieniem moich marzeń z dzieciństwa. Grałem z prawdziwymi gwiazdami niczym w grze wideo. Przybyłem do Katalonii w wieku 21 lat, żądny wyzwań. Pamiętam moje pierwsze dni w klubie, kiedy przyszło mi dzielić szatnię z moimi idolami: Messim, Valdesem, Xavim, Iniestą, Pique, Puyolem, Busquetsem i innymi. Z oczekiwaniami, że będę grać w klubie, który "jest czymś więcej, niż klub". FC Barcelona to prawdziwy naród, który reprezentuje Katalonię! Miałem zaszczyt grać z największym sportowcem, jakiego kiedykolwiek widziałem w życiu i jestem pewien, że lepszego już nie zobaczymy. Leo Messi stał się moim kompanem, przyjacielem na boisku i poza nim. Jestem dumny, że z Tobą grałem. Kocham Cię! Stworzyłem atak z Messim i Luisem Suarezem, który przeszedł do historii. Zdobyłem tam wszystko, co mogłem i spędziłem tam wspaniałe chwile! Mieszkałem w mieście, które jest czymś więcej, niż zwykłe miasto, to Ojczyzna. Kocham Barcelonę i Katalonię. Ale sportowiec (JA) potrzebuje wyzwań. I po raz drugi w życiu sprzeciwiłem się mojemu tacie. Tato, rozumiem i szanuję Twoją opinię, ale ja już podjąłem swoją decyzję i chciałbym, abyś mnie wspierał tak, jak zawsze to robisz. Barcelona i Katalonia na zawsze pozostaną w moim sercu, ale potrzebowałem nowych wyzwań. Przyjąłem propozycję PSG - Paris Saint-Germain, by realizować nowe cele i pomóc klubowi zdobyć trofea, na które tak wszyscy czekają. Przedstawiłem śmiały plan na swoją karierę, ale czuję, że jestem w stanie podjąć to wyzwanie. Doceniam miłość wspaniałych fanów Blaugrany i wszystko to, czego nauczyłem się od sportowców, z którymi dzieliłem szatnię. Jednak poczułem w głębi serca, że nadszedł czas, aby odejść. PSG będzie moim domem na kilka najbliższych lat, a ja będę ciężko pracować, by zdobyć zaufanie kibiców. To długa historia z wielkim wsparciem ze wszystkich stron. Fanów, którzy są ze mną od 2009 roku, moich przyjaciół, specjalistów i mojej rodziny, która przez pewien czas mojej kariery mocno cierpiała, więc teraz zasługuje na spokój. To była trudna decyzja, ale podjąłem ją z bagażem doświadczeń 25 lat mojego życia. Barcelono, dziękuję za wszystko! Paryżu, przybywam! Niech Bóg nas błogosławi i chroni od złego!
Neymar za:facebook.com/neymarjr

Została już tylko Legia...

Została już tylko Legia...

Komentarz Bjelicy do meczu z Utrechtem

Komentarz Bjelicy do meczu z Utrechtem

Krótka przygoda polskich ekip z LM i LE

Krótka przygoda polskich ekip z LM i LE

Nowe "arcydzieło" pojawiło się w Paryżu

Nowe

W Milanie odetchnęli z ulgą ;)

W Milanie odetchnęli z ulgą ;)

Sorloth strzela Arce w 93. minucie

No i niestety - Midtjylland w ostatnich minutach meczu wychodzi na prowadzenie i zapewnia sobie awans do kolejnej rundy eliminacji Ligi Europy. Midtjylland 2 - 1 Arka Gdynia!

Ten moment, gdy...

Ten moment, gdy...

Tadeusz Socha zapakował "swojaka"

No i niestety - Arka Gdynia traci bramkę po niefortunnej interwencji Tadeusza Sochy. Wynik 1-1 wciąż jednak premiuje awansem polski zespół!

Pech Lecha Poznań

Pech Lecha Poznań

Gytkjaer ustala wynik meczu

Lech dzielnie walczył do samego końca, Gytkjaer zdołał nawet strzelić gola na 2-2, ale to było za mało do awansu... W kolejnej rundzie melduje się Utrecht.

Utrecht strzela na 2-1 w końcówce

Labyad odbiera Lechowi szanse na awans?

OFICJALNIE: Neymar piłkarzem PSG!

OFICJALNIE: Neymar piłkarzem PSG!
Neymar został nowym zawodnikiem Paris Saint-Germain. 25-letni Brazylijczyk podpisał z francuskim klubem 5-letnią umowę, na mocy której zostanie w Paryżu do końca czerwca 2022 roku. Barcelona zarobiła na sprzedaży swojego gwiazdora 222 mln €, które były zapisane w jego klauzuli wykupu. Neymar zagra w PSG z numerem "10"
za:psg.fr
reklama