reklama

XI Legii na mecz z Bruk-Betem

XI Legii na mecz z Bruk-Betem
reklama

Mioduski o postępowaniu UEFA ws. oprawy

Mioduski o postępowaniu UEFA ws. oprawy
Nie spodziewaliśmy się, że federacja zareaguje w ten sposób. Jesteśmy zdziwieni. Tym bardziej że w zeszłym roku mocno pracowaliśmy, udało nam się złagodzić przepis UEFA dotyczący tzw. prowokacyjnych treści na stadionach. Od kilku dni przebywam za granicą i nie spotkałem się z żadnymi zarzutami. Od wielu osób usłyszałem za to o Powstaniu Warszawskim. O tym, że zaczęli czytać i się interesować, jak straszna historia spotkała nasz kraj. Dlatego, choć zgadzam się, że ta oprawa była mocna, nie doszukiwałbym się w niej żadnego fałszu ani kłamstwa. Z tego, co wiem, to nawet inspiracją do jej powstania było prawdziwe zdjęcie.
Dariusz Mioduski za:sport.pl

Neymar rozbawiony zachowaniem kibiców

Szkoda, że się nie dołączył :P

Ładne przyjęcie Świerczoka i gol

Czerwiński wypatrzył Świerczoka w polu karnym i dograł mu piłkę. Napastnik Zagłębia przyjął i uderzył w długi róg bramki Załuski. Zagłębie prowadzi z Pogonią 2-0.
reklama

Calhanoglu relaksuje się z Rodriguezem

Calhanoglu relaksuje się z Rodriguezem
Integracja nowych nabytków Milanu idzie pełną parą :)

Nespor daje prowadzenie Zagłębiu

Zagłębie świetnie rozpoczęło mecz z Pogonią. Już w 6. minucie Kubicki dośrodkował na głowę Nespora, a ten pokonał Załuskę. 1-0!

Cavani strzela 1. gola w sezonie

Edinson Cavani odnalazł się w polu karnym, przełożył sobie piłkę i strzałem w długi róg pokonał bramkarza. PSG prowadzi z Amiens 1-0!
reklama