reklama

James nie przejął się kontuzją

James nie przejął się kontuzją
reklama

Skład Lecha Poznań na Cracovię

Skład Lecha Poznań na Cracovię

Kroos wytrzymuje rytm Cristiano

Kroos wytrzymuje rytm Cristiano
Hiszpańscy dziennikarze pokusili się o podsumowanie statystyk graczy Realu Madryt i wyszło na to, że Toni Kroos jako jedyny z całej kadry Realu Madryt dotrzymuje kroku Cristiano Ronaldo jeśli chodzi o liczbę rozgrywanych meczów. Od kiedy Niemiec dołączył do zespołu 'Królewskich' latem 2014 roku, rozegrał 147 oficjalnych spotkań ze 171 meczów, jakie musiał rozegrać Real. CR7 zagrał w 148 meczach. Jeśli Kroos utrzyma ten rytm, to już w tym sezonie może dobić do 200 oficjlanych meczów rozegranych w barwach madryckiego klubu ze średnią około 50 meczów na sezon. Również ze względu na te liczby, transfer Kroosa ocenia się jako jeden z najbardziej udanych w ostatnich kampaniach transferowych Realu. Poza ogromną jakością piłkarską, Kroos oferuje niesamowitą wprost niezawodność.
za:Marca

Efektowne przyjęcie piłki Kolasinacia

Saed Kolasinac zmienił w 1. połowie kontuzjowanego Pera Mertesackera i od początku prezentuje się naprawdę nieźle! Bośniak nie tylko zachwyca swoją muskulaturą, ale także techniką użytkową. Jest moc!
źródło:youtube.com
reklama

Sandecja w końcu się przełamała

Sandecja w końcu się przełamała

"Swojak" Szufryna na 1-1

Cillian Sheridan uderza po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, piłka jeszcze odbija się od Szufryna i mamy remis w Białymstoku!

Moses daje prowadzenie Chelsea!

Mamy bramkę w meczu o Tarczę Wspólnoty! Gary Cahill zagrywa piłkę głową w pole karne, tam dochodzi do niej Victor Moses i Nigeryjczyk pokonuje Petra Cecha! 1-0 dla Chelsea!
reklama