reklama

Kolašinac doprowadza do remisu

Saed Kolašinac zadebiutował w oficjalnym meczu Arsenalu i od razu potwierdził, że wprowadzenie go na boisko był fantastycznym posunięciem! Xhaka dośrodkował z rzutu wolnego, Kolašinac popisał się świetnym strzałem i w meczu Chelsea z Arsenalem mamy remis!
reklama

Faul Pedro na czerwoną kartkę

Chelsea będzie kończyć mecz w "10"! Pedro bardzo nieodpowiedzialnie wjechał w nogi Elneny'ego od tyłu i arbiter nie miał wątpliwości - czerwona kartka!

Alves zdradza kulisy transferu Neymara

Alves zdradza kulisy transferu Neymara
Dużo ludzi myli się myśląc, że to ja przekonałem Neymara do przyjścia do PSG. Było na odwrót, to on mnie do tego namówił. Ja mu nie dawałem żadnych rad i po prostu powiedziałem mu, żeby był szczęśliwy. To Neymar przekonał mnie, abym podpisał kontrakt z paryskim klubem. Pewnie dlatego, że sam myślał o tym, żeby tutaj przyjść. Tak mi się wydaje. Jasne, że dla Barcelony to kiepska wiadomość, ale taki jest futbol. To samo dzieje się, kiedy to Barcelona kupuje piłkarzy innych drużyn. Pieniądze nie są motywacją ani dla Neymara, ani dla mnie. Robimy to ze względu na ambicję, szukamy nowych wyzwań. Świat nie kończy się na Barcelonie.
Dani Alves za:Mundo Deportivo

James nie przejął się kontuzją

James nie przejął się kontuzją
reklama

Skład Lecha Poznań na Cracovię

Skład Lecha Poznań na Cracovię

Kroos wytrzymuje rytm Cristiano

Kroos wytrzymuje rytm Cristiano
Hiszpańscy dziennikarze pokusili się o podsumowanie statystyk graczy Realu Madryt i wyszło na to, że Toni Kroos jako jedyny z całej kadry Realu Madryt dotrzymuje kroku Cristiano Ronaldo jeśli chodzi o liczbę rozgrywanych meczów. Od kiedy Niemiec dołączył do zespołu 'Królewskich' latem 2014 roku, rozegrał 147 oficjalnych spotkań ze 171 meczów, jakie musiał rozegrać Real. CR7 zagrał w 148 meczach. Jeśli Kroos utrzyma ten rytm, to już w tym sezonie może dobić do 200 oficjlanych meczów rozegranych w barwach madryckiego klubu ze średnią około 50 meczów na sezon. Również ze względu na te liczby, transfer Kroosa ocenia się jako jeden z najbardziej udanych w ostatnich kampaniach transferowych Realu. Poza ogromną jakością piłkarską, Kroos oferuje niesamowitą wprost niezawodność.
za:Marca

Efektowne przyjęcie piłki Kolasinacia

Saed Kolasinac zmienił w 1. połowie kontuzjowanego Pera Mertesackera i od początku prezentuje się naprawdę nieźle! Bośniak nie tylko zachwyca swoją muskulaturą, ale także techniką użytkową. Jest moc!
źródło:youtube.com
reklama