reklama

Zwycięski karny Olivera Giroud!

Oliver Giroud pewnie pokonuje Thibaut Courtoisa i daje Arsenalowi Tarczę Wspólnoty! Po remisie 1-1 w regulaminowym czasie gry, Arsenal pokonuje Chelsea w karnych 4-1!
reklama

Morata pudłuje z jedenastego metra

Jako trzeci w kolejności w drużynie Chelsea podszedł Alvaro Morata i podobnie jak poprzedzający go Courtois, Hiszpan również nie wykorzystał swojej próby!

Fatalny rzut karny Thibaut Courtoisa

Niespodziewanie jako drugi w drużynie Chelsea do rzutu karnego podszedł Thibaut Courtois i belgijski bramkarz... fatalnie przestrzelił. Co za pudło!

Perez chce pomóc Barcelonie

Perez chce pomóc Barcelonie
reklama

Kolašinac doprowadza do remisu

Saed Kolašinac zadebiutował w oficjalnym meczu Arsenalu i od razu potwierdził, że wprowadzenie go na boisko był fantastycznym posunięciem! Xhaka dośrodkował z rzutu wolnego, Kolašinac popisał się świetnym strzałem i w meczu Chelsea z Arsenalem mamy remis!

Faul Pedro na czerwoną kartkę

Chelsea będzie kończyć mecz w "10"! Pedro bardzo nieodpowiedzialnie wjechał w nogi Elneny'ego od tyłu i arbiter nie miał wątpliwości - czerwona kartka!

Alves zdradza kulisy transferu Neymara

Alves zdradza kulisy transferu Neymara
Dużo ludzi myli się myśląc, że to ja przekonałem Neymara do przyjścia do PSG. Było na odwrót, to on mnie do tego namówił. Ja mu nie dawałem żadnych rad i po prostu powiedziałem mu, żeby był szczęśliwy. To Neymar przekonał mnie, abym podpisał kontrakt z paryskim klubem. Pewnie dlatego, że sam myślał o tym, żeby tutaj przyjść. Tak mi się wydaje. Jasne, że dla Barcelony to kiepska wiadomość, ale taki jest futbol. To samo dzieje się, kiedy to Barcelona kupuje piłkarzy innych drużyn. Pieniądze nie są motywacją ani dla Neymara, ani dla mnie. Robimy to ze względu na ambicję, szukamy nowych wyzwań. Świat nie kończy się na Barcelonie.
Dani Alves za:Mundo Deportivo
reklama