Jak poinformowało RMC Sport, Manchester United otrzymał ofertę transferową za Anthony'ego Martiala z Tottenhamu. "Czerwone Diabły" zdecydowały się jednak ją odrzuci. Oferta "Kogutów" za Martiala nie była jedyną, którą otrzymali zdobywcy Ligi Europy. Inter złożył propozycję wypożyczenia z opcją wykupu, jednak i ta oferta została odrzucona.
za:@mohamedbouhfasi

Niechlubna seria Krzysztofa Warzychy

Neymar w kadrze na mecz z Guingamp

Wielkie poświęcenie obrońcy Nantes

Diego Carlos, obrońca Nantes, dograł z kontuzją ręki 20 ostatnich minut meczu z Olympique Marsylia i nie zszedł z boiska. Dlaczego tak się stało? Na skutek kontuzji piłkarzy, Nantes wykorzystało wszystkie zmiany już w... 25. minucie. W momencie gdy Carlos doznał kontuzji utrzymywał się remis 0-0 i piłkarz nie chciał osłabiać swojej drużyny schodząc z boiska. Niestety, w 87. minucie Nantes straciło bramkę i ostatecznie przegrało mecz 0-1...

Cracovia prowadzi w derbach

Krzysztof Piątek dostał świetną prostopadłą piłkę i strzałem w długi róg pokonał Buchalika. Wisła Kraków-Cracovia 0-1!

Piłkarze wywrócili Franciszka Smudę

Walczący o piłkę piłkarze Widzewa i Świtu Nowy Dwór Mazowiecki wpadli na Franciszka Smudę. Doświadczony trener stracił równowagę i upadł, na szczęście nic poważnego mu się nie stało.

Zidane ocenił siłę Barcy bez Neymara

Dokonali pewnych zmian, ale Barcelona wciąż pozostaje Barceloną. Nie są słabsi niż drużyny, z którymi mierzyłem się do tej pory. Znamy ich styl gry. Jeśli zaczniemy myśleć, że tym razem będzie łatwiej, to możemy się srogo rozczarować. Czekają nas dwa mecze - jeden w Barcelonie i Madrycie, choć osobiście wolałbym grać tylko jeden.
Zinedine Zidane za:managingmadrid.com