Efektowny gol Jemersona przewrotką

AS Monaco podwyższa prowadzenie w meczu z Dijon! Joao Moutinho dośrodkowuje z rzutu wolnego, a Jemerson składa się z przewrotki i w wyjątkowo efektowny sposób zdobywa gola dla ekipy mistrza Francji! Dijon 0 - 2 AS Monaco!

Pique bierze Neymara w obronę

Neymar mnie osobiście nie rozczarował. Jest wiele różnych sposobów na opuszczenie klubu. Są tacy piłkarzy, którzy się buntują. Neymar natomiast walczył do ostatniej minuty, tak jak np. w meczu przeciwko Realowi Madryt. Grał do końca pomimo tego, że mógł doznać kontuzji. Bronił naszych barw jak nikt inny i nie czuję się rozczarowany. Poza tym uważam, że żyjemy w świecie w którym ludzie są smutni i lubią bardzo krytykować innych. Pozostając anonimowym, każdy krytykuje, wyraża swoją złość, smutek i to było widać w sposobie, w jaki potraktowano Neymara, jego ojca i przyjaciół. Wydaje się, że każdy ma prawo do osądzania innych osób. Jeśli Neymar odszedł dla pieniędzy, no to odszedł dla pieniędzy. Ilu z dziennikarzy odeszłoby do konkurencji, aby lepiej zarabiać? Każdy by tak zrobił. Piłkarze nie są zachłanni na pieniądze, ale też nikt nie ma prawa tego oceniać.
Gerard Pique za:sport.es

Falcao strzela po asyście Kamila Glika!

AS Monaco prowadzi z Dijon już od 3. minucie, a pierwszą w sezonie asystę notuje Kamil Glik! Polski defensor w klasyfikacji kanadyjskiej ma już 2 punkty :D

Wolsztyński doprowadza do remisu

Szybka odpowiedź Górnika Zabrze! Kądzior dośrodkowuje z prawego skrzydła, a Wolsztyński nie daje szans Steinborsowi! Górnik Zabrze 1 - 1 Arka Gdynia!

Zdjęcie dnia na Old Trafford

Jurado daje Arce prowadzenie

No i w końcu mamy gola! Zbozień wyrzuca piłkę w pole karne, tam świetnie odnalazł się Ruben Jurado i... gol! Górnik Zabrze 0 - 1 Arka Gdynia!

Wielkie marzenie Joe Harta

Chcę być stałym bramkarzem reprezentacji Anglii broniąc barw West Hamu. Naprawdę tego pragnę i taka jest moja intencja. Móc grać dla rodzimego kraju to wielki przywilej i za każdym razem, kiedy zakładam reprezentacyjną bluzę z numerem '1', to jestem bardzo dumny i podekscytowany nowym wyzwaniem.
Joe Hart za:the guardian