Rymaniak strzela z pomocą Gutiego

Bartosz Rymaniak uderza piłkę głową po rzucie wolnym, ta odbija się jeszcze od nogi Gutiego i... gol! Korona Kielce 2 - 2 Jagiellonia Białystok!

Bo za takie prezenty wypada podziękować

Sheridan daje Jagiellonii prowadzenie

Fiodor Cernych kapitalnie przedarł się lewym skrzydłem, dograł piłkę do Cilliana Sheridana i Irlandczyk pewnym strzałem dał Jagiellonii prowadzenie 2-1 w meczu z Koroną!

Walker wyewolułował w Walkera-Petersa

Transferowy grzech Chelsea

Nie mogę uwierzyć, że Chelsea pozwoliła odejść Nemanji Maticiowi. To było zupełnie pozbawione sensu z ich strony. Osłabili swój skład i wzmocnili Manchester United. Teraz to 'Czerwone Diabły' mają większe szanse na wygranie Premier League niż Chelsea. Matic jest inteligentny i ma doświadczenie w grze w Anglii. Bakayoko tego nie posiada i zajmie trochę czasu, aż się przyzwyczai do nowej ligi. Sprzedaż Maticia może kosztować Chelsea całą ligę.
Gary Neville za:skysports.com

Aubameyang chce 'obudzić' Milan

Włoski Milan wciąż nie zakończył swojego imponującego okna transferowego i ma zamiar zadać decydujący cios ściągając wielkiego napastnika. Czasu pozostaje coraz mniej i wciąż nie wiadomo, kto zostanie gwiazdą ataku 'rossonerich'. Jednym z kandydatów jest Pierre-Emerick Aubameyang, który ostatnio dość jasno wyraził swoje życzenie powrotu do Mediolanu. Gabończyk połączył się ze swoimi fanami i w czasie czatu odpowiadał na ich pytania oraz sugestie. Wiele z nich dotyczyło właśnie gry w Milanie. Aubameyang odniósł się do tego w ten sposób: 'Ja chcę wrócić, ale oni cały czas śpią!'.
za:corriere dello sport

Kelemen broni strzł Aankoura z karnego

Korona Kielce miała kapitalną okazję aby wyjść na prowadzenie jeszcze w pierwszej połowie, ale Marian Kelemen wyczuł Aankoura i po 45 minutach wciąż mamy remis 1-1!