reklama

Reakcja Dembele na palenie koszulki

Reakcja Dembele na palenie koszulki
Młody Ousmane nie dał się sprowokować i kulturalnie podziękował.
reklama

Pazdan może trafić do Premier League

Pazdan może trafić do Premier League
Według "The Telegraph" Rafa Benitez chce pozyskać Michała Pazdana. Oprócz Newcastle reprezentantem Polski mają być zainteresowane inne angielskie drużyny - Crystal Palace i West Bromwich Albion oraz hiszpański Real Betis. Co ciekawe, dziennikarz "The Telegraph" Steven Sutcliffe zwrócił uwagę na to, że Pazdan nie jest klasycznym typem defensora z Premier League. Dlaczego? Chodzi o wzrost Polaka ("zaledwie" 1,81 m). Sutcliffe jednak zauważa również, że "Sroki" poszukują doświadczonego i niedrogiego obrońcy, a właśnie te wymogi spełnia zawodnik Legii. Według "The Telegraph" Newcastle byłoby w stanie zapłacić za Polaka ok. 3 milionów funtów.
za:telegraph.co.uk

Spektakularna zmiana Borjy Valero

Spektakularna zmiana Borjy Valero

Wielki powrót do Legii Warszawa

Wielki powrót do Legii Warszawa
Inaki Astiz Ventura ponownie zagra przy Łazienkowskiej. Hiszpański obrońca podpisał z Legią umowę obowiązującą do końca sezonu z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy. Astiz będzie grał z numerem 34.
za:legia.com
reklama

Popis Neymara w meczu z Guingamp

Neymar zaliczył naprawdę udany debiut w Ligue 1 - Brazylijczyk popisał się golem i asystą, a jego akcje nieraz powodowały u obrońców Guingamp zawroty głowy! :O
źródło:youtube.com

Tymczasem w przerwie Pogoń - Lechia

Tymczasem w przerwie Pogoń - Lechia

Guardiola nie chce łatki faworyta

Guardiola nie chce łatki faworyta
W ubiegłym roku też byliśmy faworytami. Siedziałem tutaj po meczu z Sunderlandem i mówiliście, że jesteśmy faworytami, że gramy najładniej. I wiecie co się stało? Potem Chelsea nas zabiła. Oczywiście akceptujemy to, co mówią ludzie. To jednak czy jesteśmy faworytami, czy nie, jest waszą pracą, a nie naszą. Ja tego nie mogę kontrolować. Jestem do tego jednak przyzwyczajony. Pracowałem w Barcelonie oraz Bayernie, więc potrafię poradzić sobie z tą sytuacją. W poprzednim sezonie zajęliśmy trzecie miejsce, a ludzie uznali, że to katastrofa. Postaramy się poprawić. W poprzednim sezonie byliśmy skromną i uczciwą drużyną, która do każdego meczu podchodziła z jak najlepszymi intencjami. To jednak nie wystarczyło. Postaramy się o tytuł w tym sezonie. Jeśli się nie uda, to w następnym.
Pep Guardiola za:The Guardian
reklama