reklama

Zidane skomentował karę dla CR7

Zidane skomentował karę dla CR7
Boli mnie kara dla Cristiano. Jak zawsze nie będę wchodzić w pracę sędziów, ale gdy patrzysz na to, co się stało, to myślenie, że Cristiano nie zagra z nami przez 5 meczów, pff... Coś tu jest nie tak. To mnie boli. Za coś małego on dostaje coś dużego. To nie było na tyle.
Zinedine Zidane za: RealMadrid TV oraz realmadryt.pl
reklama

6 uznanych ligowców, którzy wciąż pozostają bez klubów

Mimo że nowy sezon Ekstraklasy ruszył pełną parą, w krajowym pucharze rozegrano mecze 1/16 finału, a polskie kluby w większości zdążyły już odpaść z europejskich rozgrywek, kilku uznanych ligowców wciąż pozostaje bez pracodawcy. Nie brakuje w tym gronie nawet byłych reprezentantów Polski, którzy prawdopodobnie najlepsze lata kariery mają za sobą.
Czytaj więcej...

Jego nie udało się ściągnąć Lechowi

Jego nie udało się ściągnąć Lechowi
Mieliśmy na oku kilku fajnych zawodników. Jakiś czas temu chcieliśmy na przykład Hiszpana Sergi Enricha, który w Numancii był królem strzelców Segunda División. Był nawet skłonny grać w Lechu, ale powiedział wprost: „Jeśli dostanę ofertę z La Liga, to pójdę tam”. I dostał, z Eibar. Nie jest to facet, którego nazwisko zrobiłoby wrażenie na polskich kibicach, bo tacy nigdy nie będą trafiać do Ekstraklasy, ale wrażenie zrobiłyby jego umiejętności. W La Liga chłopak strzelił już 20 bramek i zanotował 15 asyst.
wiceprezes Lecha Piotr Rutkowski za:sport.pl

Zaskakująca przemiana Sebastiana Nowaka

Zaskakująca przemiana Sebastiana Nowaka
reklama

Transfery Bartomeu vs transfery Pereza

Transfery Bartomeu vs transfery Pereza

Davids wkurzył się na twórców LoL-a

Davids wkurzył się na twórców LoL-a
W popularnej grze League of Legends możemy zauważyć postać, która bliźniaczo przypomina byłego zawodnika Juventusu i reprezentacji Holandii, Edgara Davidsa. Były piłkarz postanowił pozwać twórców gry - Riot Games - do sądu. O co poszło? Dokładnie o "skórkę" Striker Lucian. Bez wątpienia postać jest wyraźnie podobna do Davidsa. Twórcy uważają jednak, że jest zupełnie inaczej. Według nich podobieństwo jest znikome i w żadnym wypadku nie było zamierzone. Według holenderskiej strony "Het Parool" Riot Games twierdzi, że były piłkarz wyolbrzymia sprawę. Ostatecznie sprawa trafiła do sądu, który uznał, że racja stoi po stronie byłego piłkarza m.in. Juventusu, który zażądał usunięcia tej "skórki" i rekompensaty finansowej.
za:polsatsport.pl

Relaks w stylu Mesuta Ozila

Relaks w stylu Mesuta Ozila
Evening activity ... ⚽🎮 #NorthLondonDerby #PES2017 #home @m10_official
Mesut lubi sobie rozegrać derby północnego Londynu w PES-ie. ;)
źródło:instagram.com
reklama