reklama

Drugi gol Andre Silvy w meczu ze Shkendiją

Macedońska drużyna nie może znaleźć dzisiaj sposobu na Milan, który prowadzi już 3-0. Andre Silva nie dał sobie zabrać piłki i pokonał bramkarza z około 10 metrów.
reklama

Montolivo podwyższa na 2-0

Milan prowadzi ze Shkendiją już 2-0! Montolivo najszybciej dobiegł do piłki odbitej przez bramkarza i skierował ją do bramki.

Andre Silva strzela gola Shkendiji

AC Milan już prowadzi z macedońską Shkendiją. Pierwszego gola w meczu strzelił Andre Silva, nowy nabytek klubu z Mediolanu.

Ciekawy przypadek PAOK-u Saloniki

Ciekawy przypadek PAOK-u Saloniki
reklama

Villarreal odwołał prezentację z szacunku dla ofiar zamachu

Villarreal odwołał prezentację z szacunku dla ofiar zamachu
Villarreal zadecydował o odwołaniu zaplanowanej na dzisiejszy wieczór prezentacji Carlosa Bakki. Klub w ten sposób chciał wyrazić swoją solidarność i szacunek dla ofiar i poszkodowanych w zamachu terrorystycznym w Barcelonie. W najbliższych dniach Villarreal ma poinformować o nowym terminie prezentacji napastnika.
za:villarrealcf.es

Stara-nowa oprawa na meczu Legii

Stara-nowa oprawa na meczu Legii
Kibice Legii "odświeżyli" pamiętną oprawę przedstawiającą UEFA jako świnię, która pierwszy raz zawisła na Żylecie po pamiętnym dwumeczu z Celtikiem. Tym razem podpis brzmi "I 35000 euro kary wędruje do...". Jest to nawiązanie do kary, jaką dziś nałożyła UEFA na Legię za niedrożne przejścia na stadionie w meczu z Astaną.

Kibice nie kupili ani jednej koszulki Paulinho

Kibice nie kupili ani jednej koszulki Paulinho
Choć Paulinho został już oficjalnie zaprezentowany w Barcelonie, to w klubowym sklepie wciąż nie można kupić koszulki z jego nazwiskiem. Zazwyczaj koszulki z nazwiskami nowych piłkarzy można dostać w kilka dni po oficjalnej prezentacji. Do tej pory kibice radzili sobie w ten sposób, że prosili obsługę sklepu o naprasowanie numeru i nazwiska nowego zawodnika na oryginalnej koszulce. Tak miało być i tym razem. Problem w tym, że według dziennikarzy Goal.com, którzy rozmawiali z pracownikami sklepu... dziś nikt nie poprosił o "wyprodukowanie" koszulki Paulinho. W dniu oficjalnej prezentacji nie sprzedano więc ani jednego trykotu z jego nazwiskiem.
za:goal.com
reklama