reklama

Zwycięstwo Realu w Superpucharze Hiszpanii

Zwycięstwo Realu w Superpucharze Hiszpanii
reklama

Problemy w lubaczowskiej A-Klasie

Problemy w lubaczowskiej A-Klasie

Narzekania Kucharczyka po meczu LE

Narzekania Kucharczyka po meczu LE
Człowiek z zewnątrz tego nie doświadczy. Gramy sześćdziesiąt meczów w sezonie. Wszyscy nam powtarzają, że mamy długą przerwę zimową, ale pamiętajcie, iż my odpoczywamy tylko przez dwa i pół tygodnia, ponieważ później przez miesiąc przygotowujemy się do gry. Składając wszystkie nasze wolne dni w ciągu roku skleimy może miesiąc. Inni ludzie nie pracują w weekendy, święta itd. Nie chcę się tłumaczyć, po prostu wyjaśniam, że jesteśmy nie tyle zmęczeni fizycznie, tylko psychicznie. W przerwie letniej mieliśmy trzynaście dni wolnego. Chyba nikt nie chciałby wrócić do swoich obowiązków po tak intensywnej pracy. Ja natomiast leczyłem się, więc nie odpoczywałem od 5 stycznia. Nie miałem trzech dni z rzędu bez pracy. Niektórzy nie widują się z rodzinami, bo zdążą w nocy wrócić z meczu, później jadą na trening, a następnie znów ruszamy w trasę. Nikt nie widzi, ile musimy poświęcić życia rodzinnego. Rozmawiałem niedawno z Bartkiem Bereszyńskim. Serie A skończyła się tydzień przed naszym końcem, a przygotowania rozpoczęli, gdy my mierzyliśmy się z Arką Gdynia w Superpucharze Polski.
Michał Kucharczyk za:legia.net

Dąbrowski założył się z dziennikarzem o...

Dąbrowski założył się z dziennikarzem o...
reklama

Matić woli Manchester od Chelsea

Matić woli Manchester od Chelsea
Kiedy mówisz Manchester United to brzmi to inaczej. Chelsea to wielki klub... Ale Manchester to jednak jest Manchester.
Nemanja Matić za:b/r football‏ na twitterze

Robben na celowniku Mourinho?

Robben na celowniku Mourinho?
Według "Daily Mail" Jose Mourinho liczy, że przed zamknięciem okienka transferowego, działacze Manchesteru United wyłożą pieniądze na jeszcze jedno wzmocnienie. Portugalczyk chciałby mieć w swojej drużynie skrzydłowego, który potrafi zejść do środka i zagrać na pozycji środkowego pomocnika albo napastnika. Nie udało się ściągnąć na Old Trafford Ivana Perisicia, więc nowym celem transferowym "Mou" może zostać doświadczony Arjen Robben. Brytyjscy dziennikarze zaznaczają jednak, że zakup Holendra byłby tylko krótkoterminowym rozwiązaniem do czasu, gdy Manchester nie znalazłby młodszego zawodnika spełniającego kryteria portugalskiego szkoleniowca. Atutem Robbena na pewno jest to, że jego kontrakt z Bayernem obowiązuje już tylko przez rok i w razie transferu "Czerwone Diabły" nie musiałyby płacić wysokiej kwoty odstępnego.
za:dailymail.co.uk oraz thesun.co.uk

Dąbrowski wkurzył się na dziennikarza

Dąbrowski wkurzył się na dziennikarza
Ale co się dzieje? Nie rozumiem... Przegraliśmy już to spotkanie? Bo nie wiem... Pan już nas skreśla? Czy jak mam to rozumieć? Nie przegraliśmy... No to w czym jest problem? Może pan wyjdzie i zacznie grać, a ja wtedy wezmę mikrofon i wtedy pana zapytam jak to jest. No właśnie... Pan jest po to, żeby teraz pastwić się nad nami? Nie o to w tym wszystkim chodzi. Nie wiem, gdzieś tam pewnie jest jakiś mały problem, ale to wszystko jest do rozwiązania. Tak jak powiedziałem, w dzisiejszym meczu byśmy wygrali 3:0 i pan by tego pytania nie zadał. To już panu odpowiedziałem.
Maciej Dąbrowski za:przegladsportowy.pl
reklama

lepiej w aplikacji

5 gwiazdekponad 2000 ocen na 5 gwiazdek
Dyrektor Genoi potwierdza zainteresowanie Napoli