reklama

Nowy klub Bartosza Salamona

Nowy klub Bartosza Salamona
Bartosz Salamon spędzi sezon 2017/2018 na wypożyczeniu w SPAL 2013. Nie podano informacji, czy w kontrakcie Polaka z beniaminkiem Serie A zostanie zawarta klauzula wykupu.
za:football-italia.net
reklama

Skład Arki na mecz z Pogonią

Skład Arki na mecz z Pogonią

Wiadomość "Grosika" do Krychowiaka po powołaniach

Wiadomość

Hajto zarzuca piłkarzom Legii, że źle się prowadzą

Hajto zarzuca piłkarzom Legii, że źle się prowadzą
Muszą wygrać! Ale problem nie leży w wyniku, tylko w podejściu niektórych zawodników. Uważam, że w ostatnich dwóch latach sprowadzono do Legii kilku piłkarzy, którzy nigdy nie powinni tu trafić. To nie ich poziom i nie wytrzymują presji. Poza tym, w Legii niektórzy zawodnicy pozwalają sobie na zbyt wiele. Piłkarz musi po codziennym treningu odpowiednio się odżywiać, regenerować organizm i odpoczywać. I tyle. To problem włodarzy Legii i to oni powinni wiedzieć, co się dzieje w drużynie.
Tomasz Hajto za:sport.se.pl
reklama

Frankowski o swojej współpracy z Żurawskim

Frankowski o swojej współpracy z Żurawskim
Ale ja nie miałem z Maćkiem żadnego zatargu, poza tym, że obaj byliśmy pazerni na bramki i sobie nawzajem zazdrościliśmy. Ja Maćkowi dynamiki, szybkości, strzału z dystansu, on mi pewnie czegoś innego. Ale to nie była zła zazdrość, nie doprowadziła do spięcia. To nie przeszkadzało nam świetnie rozumieć się na boisku. Z Maćkiem to nawet ciężko się było pokłócić, bo mówił trzy słowa na krzyż przed treningiem i dwa po treningu. Raczej mruczał. Zdziwiłem się, kiedy próbował zostać politykiem i zobaczyłem go na jakimś spotkaniu. Nie odpuścił mikrofonu przez 45 minut, przecierałem oczy ze zdumienia. Zastanawiałem się, czym się żywi, że przeszedł taką odmianę. W szatni był bardzo spokojny.
Tomasz Frankowski za:rp.pl

Najlepsze sztuczki nowego sezonu

źródło:youtube.com

Fabiański broni, ale Eric Bailly dobija

1:0 dla Manchesteru United! Łukasz Fabiański fenomenalnie wyciągnął pierwsze uderzenie, ale potem był bezradny przy dobitce Bailly'ego.

Skład Pogoni na mecz z Arką

Skład Pogoni na mecz z Arką

Zachowanie Messiego po pięknym golu Asensio

Marco Asensio zapakował cudownego gola Barcelonie, a Leo Messi wyglądał tak, jakby chciał, żeby piłkarze i kibice Realu przestali świętować i można było wrócić do gry. ;)
źródło:youtube.com

"Grosik" złożył życzenia Rybusowi

Wygrana ekipa na treningu Realu

Wygrana ekipa na treningu Realu

Mourinho i Clement znowu się spotkali

Mourinho i Clement znowu się spotkali

Gino Lettieri tłumaczy aferę klapkową

Gino Lettieri tłumaczy aferę klapkową
Nie jestem żadnym tyranem, po prostu nie mogę pozwolić na pewne rzeczy. Byliśmy w czterogwiazdkowym hotelu w Gdyni, gdzie przebywało mnóstwo wczasowiczów. I na pierwszy posiłek trzy czwarte drużyny przyszło bez skarpetek, w laczkach, krótkich spodenkach. Na stołówce się do tego nie odniosłem, dopiero po posiłku wytłumaczyłem chłopakom: "Ludzie, tak nie można. W hotelu są inni goście, którzy nas obserwują i powinniśmy wyglądać jak drużyna, a nie zbieranina. Bo to nie tylko wstyd, ale i nieestetyczne świecić gołymi, często posiniaczonymi i poobijanymi stopami". Kiedy trzeciego dnia znów na stołówkę zeszło czterech graczy nieodpowiednio ubranych, powiedziałem kapitanowi, że mają iść na górę i się przebrać. Inaczej niech w ogóle nie przychodzą na posiłek. Palanca wstał od stołu i zaczął mnie wyzywać po hiszpańsku. Znam ten język. Nigdy nie pozwolę, żeby piłkarz wyzywał trenera! Zadzwoniłem do prezesa i oznajmiłem, że nie będę z tym zawodnikiem pracował.
Gino Lettieri za:sport.se.pl

Guilherme wypadł z gry

Guilherme wypadł z gry
Badania Gui potwierdziły uszkodzenie drugiego stopnia więzadła pobocznego przyśrodkowego kolana prawego. Na szczęście w tym momencie nie przewidujemy leczenia operacyjnego, a jedynie zachowawcze. Zakładamy, ze leczenie i rehabilitacja może potrwać od sześciu do dziewięciu tygodni.
Dr Maciej Tabiszewski za:legia.com

Wielki powrót Serie A

Wielki powrót Serie A

Skład Manchesteru United na Swansea

Skład Manchesteru United na Swansea

Transferowy plan B FC Barcelony

Transferowy plan B FC Barcelony
Hiszpański "Sport" twierdzi, że działacze FC Barcelony mają przygotowany transferowy plan B na wypadek, gdyby nie udało się pozyskać Philippe Coutinho i Ousmane Dembele. Na Camp Nou poważnie myślą o zakontraktowaniu pomocnika Nicei Jeana Michaela Seriego oraz skrzydłowego PSG Angela Di Marii. Seri jest dużo tańszą opcją rezerwową za Coutinho, ponieważ miałby kosztować zaledwie 35 milionów euro. W Barcelonie reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej miałby odpowiadać za kreowanie gry w środku pola. Jeśli chodzi o Di Marię to działacze "Blaugrany" będą brali pod uwagę jego kandydaturę wyłącznie w wypadku fiaska negocjacji z Borussią Dortmund odnośnie transferu młodego Dembele. Według dziennikarzy "Sportu" Argentyńczyk chętnie opuściłby stolicę Francji po tym, jak do PSG trafił Neymar. Problemem mogą okazać się jednak relacje na linii Barcelona - Paryż, które zostały mocno nadszarpnięte po rekordowym transferze Brazylijczyka.
za:Sport oraz fcbarca.com
reklama