Bramkarz Nancy kopnął piłką w fanatycznych kibiców i...

Co za akcja w Ligue 2! Bramkarz Nancy Geoffrey Jourdren kopnął z całej siły w fanatycznych kibiców Brest i tym samym wywołał niezłą awanturę. To nie było rozsądne...

Słucki podsumował występ "Grosika" z Boltonem

Słucki podsumował występ
Kamil, gdy tylko chce, to może wygrać każdy mecz w Championship. Dzisiaj właśnie tego chciał.
trener Hull City Leonid Słucki za:Philip Buckingham‏ na Twitterze

Dokładnie 10 lat temu Eric Abidal debiutował w barwach FC Barcelony

26 sierpnia 2007 Abidal zagrał pierwszy oficjalny mecz w bordowo granatowej koszulce na Estadio El Sardinero. Rywalem FC Barcelony był Racing Santander. Duma Katalonii zremisowała 0:0 spotkanie inaugurujące ligowe potyczki. Pomimo faktu, iż gospodarze od 69. minuty grali w osłabieniu za sprawą czerwonej kartki Euzebiusza Smolarka, tercet Messi, Ronaldinho i Eto’o nie zdołał pokonać bramkarza.
za:FCBARCA.COM

Reakcje kibiców: porażka LEGII z SHERIFF TYRASPOL

Wielu kibiców pewnie miało podobnie. ;)

Hakerski atak na konta Realu Madryt

Ostatniej nocy hakerzy przeprowadzili atak na oficjalne konta Realu Madryt w mediach społecznościowych. Najpierw przejęli oficjalne konto na Twitterze, na którym ogłosili transfer Lionela Messiego i zamieścili krótki film z jego umiejętnościami, a następnie dokonali tego samego na oficjalnym profilu na Facebooku. Osoby odpowiedzialne za klubowe media społecznościowe szybko zajęły się jednak tym włamaniem i po kilku minutach posty zniknęły.

Neymar vs Saint-Etienne

Wczoraj Neymar gola nie strzelił, ale i tak dał popis kosmicznych umiejętności. To trzeba zobaczyć!