Spore problemy Aguero po golu Sterlinga w 97. minucie meczu

Policja z hrabstwa Dorset wszczęła postępowanie wobec Sergio Aguero po tym, jak jeden ze stewardów Bournemouth stwierdził, że został przez niego zaatakowany. Do całego zajścia miało dojść zaraz po golu Raheema Sterlinga w siódmej minucie doliczonego czasu gry. Piłkarze City wpadli w euforię, a na boisku pojawili się kibice "The Citizens", którzy chcieli świętować bramkę na 2:1 wraz ze swoimi ulubieńcami. Telewizyjne kamery wychwyciły sytuację, w której widać, jak Aguero i Benjamin Mendy prowadzą bardzo ożywioną dyskusję z policjantami oraz stewardami. Jak wynika z informacji "The Sun" rzecznik Bournemouth potwierdził, że jeden ze stewardów zgłosił policjantom atak argentyńskiego snajpera. Wszystko wskazuje na to, że gwiazda City wkrótce może usłyszeć zarzuty. Zupełnie inne zdanie na ten temat mają działacze klubu z Manchesteru. Oni zdążyli się już zapoznać z materiałem z rzekomego zajścia i twierdzą, że Aguero nie ma się czego obawiać.

Legia straciła transfer przez wpadkę z Sheriffem

Denis Vavro to 21-letni środkowy obrońca ze Słowacji, który ostatnio występował w MSK Żilina.

Kocur "Lewy" załatwił Werder

Kocur

Kovacević zapakował samobója

Jovanović świetnie zagrał do Misaka, a ten strzelił gola przy pomocy Adnana Kovacevicia. Kontaktowy gol dla Termaliki. 2:1 w Kielcach!

Ivan Jukić sprytnie zmieścił piłkę

2:0 dla Korony! Ale to młody Jukić strzelił.

XI Barcy na mecz z Deportivo Alaves

"Lewy" znowu strzela

"Lewy" w końcu pokonał zasieki Werderu

"Lewy" strzela na 2-0 po solowej akcji

Ależ odpalił Robert Lewandowski! Najpierw piękny gol piętką, teraz Polak podwyższa prowadzenie nad Werderem na 2-0 po ładnej solowej akcji. Piłka po strzale "Lewego" jeszcze przeszła między nogami obrońcy oraz golkipera gospodarzy. Werder Brema 0 - 2 Bayern Monachium!

Lewandowski strzela Werderowi piętką na 1-0

Kingsley Coman zakręcił defensorem Werderu Brema, zagrał piłkę do Roberta Lewandowskiego, a Polak popisał się efektownym strzałem piętą i dał Bayernowi prowadzenie! Werder Brema 0 - 1 Bayern Monachium!

Szokujący faul Miguela Britosa

Watford gra z West Bromwich Albion w "dziesiątkę" od 25. minuty po tym, jak w okropny sposób Miguel Britos wjechał w nogi rozpędzonego Anthony'ego Knockaerta. Absolutnie zasłużone "czerwo"!