Lionel Messi z 350 ligowymi golami!

Messi zapakował gola Deportivo Alaves

Co się nie udało w 1. połowie, przyszło po przerwie. Jordi Alba zagrał piłkę do Leo Messiego, ten zdecydował się na strzał i piłka jeszcze po odbiciu od jednego z piłkarzy gospodarzy wpadła do bramki Pacheco. Deportivo Alaves 0 - 1 Barcelona!

Skład Wisły Kraków na mecz z Lechią

Skład Lechii na mecz z Wisłą Kraków

Tak kibic Borussii przerobił koszulkę Dembele

Znane nazwiska rządzą w Ekstraklasie

Bezczelna "cieszynka" fana Alaves po pudle Messiego

Fernando Pacheco broni strzał Lionela Messiego z rzutu karnego, a tymczasem na trybunach w Alaves doszło do ciekawej sceny. Kamera najechała na ojca z synem, którzy kibicują odpowiednio Barcelonie i Deportivo Alaves. Chłopak zaczął świętować pudło Lionela Messiego i tak się w tym zatracił, że pokazał własnemu tacie... środkowy palec :P

Świetna akcja Rugasevicia i Valencia na 1:0

Ekwadorski skrzydłowy ma wejście smoka do Ekstraklasy. 1:0 dla Piasta!

Kolejny mecz, kolejne bramki "Lewego"

Kolejny mecz, kolejne bramki

Pacheco broni rzut karny Leo Messiego

Lionel Messi stanął przed wyśmienitą sytuacją na wyprowadzenie Barcelony na prowadzenie w meczu z Deportivo Alaves, jednak Fernando Pacheco świetnie wyczuł jego strzał z 11 metrów i wciąż mamy 0-0!