Sprytny strzał Aubameyanga na 1:0

Świetna piłka od Sahina i Aubameyang już dobrze wiedział jak ma to uderzyć, żeby pokonać bramkarza Herthy. Było 1:0.

Phil Jones po raz kolejny zrobił "Phila Jonesa"

Phil Jones po raz kolejny zrobił

Schmeichel kapitalnie broni karnego Lukaku

Romelu Lukaku stanął przed fantastyczną szansą na otwarcie wyniku meczu po tym, jak Danny Simpson zagrał ręką w polu karnym, jednak górą w starciu Belga z Kasperem Schmeichelem był ten drugi. Duński golkiper świetnie wyczuł intencje gwiazdora Manchesteru United i wciąż mamy bezbramkowy remis!

Genialne zagranie Mandżukicia i piękna bramka Cuadrado

Genoa prowadziła z Juve już 2:0, ale piłkarze "Starej Damy" wrócili z dalekiej podróży. Tylko spójrzcie na tę akcję! Teraz prowadzą 3:2.

Messi podwyższa prowadzenie Barcelony

Paco Alcacer zagrywa piłkę do Messiego po błędzie defensywy Alaves, Argentyńczyk uderza piłkę z powietrza i mamy już 2-0 dla Barcelony!

Lionel Messi z 350 ligowymi golami!

Messi zapakował gola Deportivo Alaves

Co się nie udało w 1. połowie, przyszło po przerwie. Jordi Alba zagrał piłkę do Leo Messiego, ten zdecydował się na strzał i piłka jeszcze po odbiciu od jednego z piłkarzy gospodarzy wpadła do bramki Pacheco. Deportivo Alaves 0 - 1 Barcelona!

Skład Wisły Kraków na mecz z Lechią

Skład Lechii na mecz z Wisłą Kraków

Tak kibic Borussii przerobił koszulkę Dembele

Znane nazwiska rządzą w Ekstraklasie

Bezczelna "cieszynka" fana Alaves po pudle Messiego

Fernando Pacheco broni strzał Lionela Messiego z rzutu karnego, a tymczasem na trybunach w Alaves doszło do ciekawej sceny. Kamera najechała na ojca z synem, którzy kibicują odpowiednio Barcelonie i Deportivo Alaves. Chłopak zaczął świętować pudło Lionela Messiego i tak się w tym zatracił, że pokazał własnemu tacie... środkowy palec :P

Świetna akcja Rugasevicia i Valencia na 1:0

Ekwadorski skrzydłowy ma wejście smoka do Ekstraklasy. 1:0 dla Piasta!

Kolejny mecz, kolejne bramki "Lewego"

Kolejny mecz, kolejne bramki

Pacheco broni rzut karny Leo Messiego

Lionel Messi stanął przed wyśmienitą sytuacją na wyprowadzenie Barcelony na prowadzenie w meczu z Deportivo Alaves, jednak Fernando Pacheco świetnie wyczuł jego strzał z 11 metrów i wciąż mamy 0-0!