11:32 • 27 Aug 2017
Tomasz Hajto o Vadisie Odjidji-Ofoe: "Chłopak ma 28 lat, wcześniej przez 7 lat nie usłyszał o nim nawet mój Burek w ogródku".
źródło:twitter.com

Wyjaśniła się przyszłość Kyliana Mbappe?

Kylian Mbappe od kilkunastu tygodni jest łączony z transferem do Realu Madryt i PSG i wydawało się, że to francuski klub wygrał wyścig o jego usługi, a sam transfer jest kwestią dni. W związku z dużym szumem wokół odejścia piłkarza z drużyny mistrza Francji, Leonardo Jardim odsunął go od pierwszego zespołu i w 3 pierwszych meczach obecnego sezonu Ligue 1 zagrał on zaledwie 75 minut. W klubie wierzono bowiem, że 18-latek jest już jedną nogą w Paryżu i aby nie doprowadzić do jego ewentualnej kontuzji przed transferem, trener nie korzystał z jego usług. Zaskakująco Kylian Mbappe znalazł się jednak w kadrze Monaco na niedzielne spotkanie z Olympique Marsylią i jak podają francuskie media - możliwe, że wystąpi od pierwszych minut, co byłoby jasnym znakiem, że Francuz w letnim okienku transferowym klubu nie zmieni.
za:asmonaco.com, lequipe.fr

Tajemnicza absencja Mignoleta

Simon Mignolet nie znalazł się w kadrze Liverpoolu na dzisiejszy mecz z Arsenalem, mimo że nie jest chory, ani nie ma kontuzji, informują belgijskie media. Tajemnicza absencja bramkarza może wynikać z niezadowolenia Jurgena Kloppa z jego postawy na początku sezonu lub ewentualnego transferu. W bramce Liverpoolu w meczu z Arsenalem stanie Loris Karius, dla którego będzie to pierwszy mecz w obecnym sezonie.
za:insidefutbol.com

Tak się kibicuje na Signal Iduna Park

Wczoraj Borussia Dortmund pokonała Herthę Berlin 2-0. Gole dla BVB zdobyli Aubameyang i Sahin, a kibice jak zawsze wspierali swój zespół.