reklama

Wiadomość Ozila po porażce z Liverpoolem

Wiadomość Ozila po porażce z Liverpoolem
Wińcie nas, krzyczcie na nas i krytykujcie, ale ja również jestem bardzo rozczarowany dzisiejszym meczem. Chcieliśmy osiągnąć pozytywny wynik przed przerwą na mecze reprezentacji, ale po prostu nie byliśmy wystarczająco dobrzy przez 90 minut i Liverpool w pełni zasłużył na zwycięstwo. Zazwyczaj jestem zbyt zły, żeby pisać w mediach społecznościowych po tak frustrujących dniach, ale nie chciałem pozostawić tego bez komentarza przed podróżą na zgrupowanie reprezentacji Niemiec. Mimo to... Gunnersi, przepraszam - szczególnie kibiców, którzy podróżowali do Liverpoolu i chcieli zobaczyć jak walczymy. Zrobimy jednak wszystko, żeby poprawić się w następnym meczu i pozbyć się uczucia rozczarowania, które towarzyszy nam w tej chwili.
Mesut Ozil za:instagram.com/m10_official
reklama

Asensio strzela gola Valencii w 10. minucie

Kto jak nie on! Marco Asensio przejął piłkę na połowie Valencii po błędzie Geoffreya Kondogbii, pociągnął akcję i pewnym strzałem z linii pola karnego pokonał Neto. Real Madryt 1 - 0 Valencia!

Real w końcu z trofeum za wygranie ligi

Real w końcu z trofeum za wygranie ligi
Real Madryt po 98 dniach od wygrania rozgrywek 2016/17 w końcu odebrał trofeum dla mistrzów Hiszpanii.

Świetna akcja Napoli i gol Mertensa

Kilka chwil po pięknym trafieniu Piotra Zielińskiego, Napoli już jest na prowadzeniu! Świetną akcję zespołową wykończył Mertens. Napoli-Atalanta 2-1!
reklama

Zieliński rzucił wyzwanie Belottiemu

Zieliński rzucił wyzwanie Belottiemu

Tymczasem na trybunach w Rosji...

Tymczasem na trybunach w Rosji...

FENOMENALNY gol Piotra Zielińskiego

CO ZA GOL PIOTRA ZIELIŃSKIEGO! Pomocnik Napoli przyjął piłkę klatką piersiową i huknął nie do obrony z woleja w okienko bramki Atalanty! 1-1!
reklama