Jak się skończyła walka Mayweathera z McGregorem

Niesamowita passa Realu Madryt

Ładna akcja Valencii i Soler strzela na 1-1!

Jose Gaya świetnie wypuścił Toniego Lato, ten posłał płaską piłkę w pole karne i Carlos Soler wykończył akcję, pokonując Keylora Navasa. Real Madryt 1 - 1 Valencia!

Marko Rog dobija Atalantę

Kolejna błyskawiczna akcja Napoli kończy się bramką. Marko Rog wykończył zespołową akcję drużyny i strzelił gola na 3-1 w meczu z Atalantą!

Wiadomość Ozila po porażce z Liverpoolem

Wińcie nas, krzyczcie na nas i krytykujcie, ale ja również jestem bardzo rozczarowany dzisiejszym meczem. Chcieliśmy osiągnąć pozytywny wynik przed przerwą na mecze reprezentacji, ale po prostu nie byliśmy wystarczająco dobrzy przez 90 minut i Liverpool w pełni zasłużył na zwycięstwo. Zazwyczaj jestem zbyt zły, żeby pisać w mediach społecznościowych po tak frustrujących dniach, ale nie chciałem pozostawić tego bez komentarza przed podróżą na zgrupowanie reprezentacji Niemiec. Mimo to... Gunnersi, przepraszam - szczególnie kibiców, którzy podróżowali do Liverpoolu i chcieli zobaczyć jak walczymy. Zrobimy jednak wszystko, żeby poprawić się w następnym meczu i pozbyć się uczucia rozczarowania, które towarzyszy nam w tej chwili.
Mesut Ozil za:instagram.com/m10_official

Asensio strzela gola Valencii w 10. minucie

Kto jak nie on! Marco Asensio przejął piłkę na połowie Valencii po błędzie Geoffreya Kondogbii, pociągnął akcję i pewnym strzałem z linii pola karnego pokonał Neto. Real Madryt 1 - 0 Valencia!

Real w końcu z trofeum za wygranie ligi

Real Madryt po 98 dniach od wygrania rozgrywek 2016/17 w końcu odebrał trofeum dla mistrzów Hiszpanii.