reklama

Tak wyglądało pożegnanie Szczęsnego z Wengerem

Tak wyglądało pożegnanie Szczęsnego z Wengerem
Zespół wylatywał do Australii i Chin, nie znalazłem się w składzie, więc sytuacja była jasna. Przed lotem porozmawialiśmy – sympatycznie, ciepło i z dużym zrozumieniem bossa mojej decyzji. Czułem jego akceptację i aprobatę, że dobrze wybieram. A, że zawsze się liczyłem z jego zdaniem, to tylko utwierdził mnie w przekonaniu, że się nie mylę idąc do Juventusu.
Wojciech Szczęsny za:przegladsportowy.pl
reklama

Niesamowity wyczyn Marco Borriello

Niesamowity wyczyn Marco Borriello
Borriello jest drugim piłkarzem w historii, któremu udała się ta sztuka. Poprzednim był Nicola Amoruso.

Mihajlovic wścieka się po złej zmianie

Siniša Mihajlović, trener Torino, oszalał z wściekłości po tym jak członkowie jego sztabu szkoleniowego w trakcie meczu z Sassuolo zmienili nie tego piłkarza co trzeba. Oberwało się też niewinnemu zawodnikowi :P
źródło:youtube.com

Guardiola: "Wtedy Premier League będzie najtrudniejszą ligą"

Guardiola:
Wiem, że chcecie usłyszeć: "Premier League jest najtrudniejszą ligą świata, gratulacje". Macie najchętniej oglądaną ligą na świecie. Oczywiście, Premier League jest bardzo, bardzo trudna. Ale nie powiedziałbym, że mecze na Santiago Bernabeu, Camp Nou, stadionach Athletiku Bilbao i Sevilli są łatwe, ponieważ w ostatnich sezonach wszystkie hiszpańskie drużyny awansują do Ligi Mistrzów lub Ligi Europy. Sevilla wygrała te drugie rozgrywki trzy razy z rzędu. Premier League będzie trudna, jeśli wszystkie 5 drużyn, które gra w Lidze Mistrzów dojdzie do końcowych rund. Potem będzie można powiedzieć: "To najtrudniejsza liga na świecie". Ale najpierw musimy zrobić ten krok.
Pep Guardiola za:mirror.co.uk
reklama

Zidane o roli Bale'a w drużynie

Zidane o roli Bale'a w drużynie
Gareth to Gareth. To kluczowy piłkarz naszej drużyny. Będziemy ciężko pracować i polegać na nim, tak samo jak na reszcie piłkarzy. Sytuacja Garetha jest dobra. Miał okazje strzeleckie, ale nie zamienił ich na gole. Będziemy nad tym pracować. Nie mogę krytykować moich piłkarzy. Wręcz przeciwnie, jestem bardzo zadowolony z ich pracy.
Zinedine Zidane za:goal.com

Mecze w TV: 28 Sierpnia 2017

20 :30Eleven
Kaiserslautern vs Eintracht Brunszwik
2. Bundesliga

Dziwny zwyczaj w hiszpańskiej piłce

Dziwny zwyczaj w hiszpańskiej piłce
reklama