reklama

Vukovic zdiagnozował przyczyny kryzysu Legii

Vukovic zdiagnozował przyczyny kryzysu Legii
Dziś wszyscy mówią, że Legii brakuje przede wszystkim pieniędzy. A przecież w grudniu byliśmy po potężnym zastrzyku finansowym. Dostaliśmy kilkadziesiąt milionów euro za awans do Ligi Mistrzów. Mimo to pozostaliśmy klubem, który sprzedaje najlepszych zawodników. Pierwszy raz od pięciu lat nie będzie nas w fazie grupowej europejskich pucharów. Gdybyśmy wtedy w grudniu pozyskali dwóch–trzech wartościowych zawodników na pozycje, na których potrzebowaliśmy wzmocnień, i wciąż nie awansowali nawet do Ligi Europy, można by mówić o klęsce. Ale w obecnej sytuacji jest to tylko bolesna porażka. Wszyscy mówią, że brakuje Vadisa, ale awans do Champions League zapewnił nam Nikolić. I to jego brakuje. Vadis zaczął grać fantastycznie dopiero później. Tymczasem my w grudniu straciliśmy Nikolicia i jego naturalnego zastępcę Prijovicia.
Aleksandar Vukovic za:rp.pl, wywiad Piotra Żelaznego
reklama

Emre Mor zagra w Hiszpanii

Emre Mor zagra w Hiszpanii
Według informacji tureckich i hiszpańskich mediów, Emre Mor jest w drodze do Vigo, gdzie ma przejść testy medyczne przed transferem do Celty. Borussia Dortmund ma otrzymać za 20-latka 13 milionów euro. Turecki skrzydłowy trafił do BVB rok temu za 9,5 miliona euro z duńskiego FC Nordsjælland. Mor ma na koncie 12 występów w reprezentacji Turcji.
za:zeit.de

Peszko wyeliminowany z kadry przez kontuzję

Peszko wyeliminowany z kadry przez kontuzję
Uraz więzadłowy odniesiony w sobotnim meczu ligowym z Wisłą Kraków uniemożliwił Sławomirowi Peszcze udział w najbliższych meczach reprezentacji Polski z Danią i Kazachstanem. Po konsultacji z lekarzem kadry Peszko opuścił zgrupowanie. W jego miejsce nie zostanie powołany żadny nowy zawodnik.
za:laczynaspilka.pl

Xavi Simons - wielki talent z La Masii

Słyszeliście o Xavim Simonsie? Ten 13-letni chłopak to jeden z największych talentów w La Masii. O jego talencie niech świadczy fakt, że Barcelonie chciała już go podebrać Chelsea.
źródło:youtube.com
reklama

Naby Keita z koszulką Liverpoolu

Naby Keita z koszulką Liverpoolu

Ciężkie przejścia Xhaki z kibicami

Ciężkie przejścia Xhaki z kibicami

Leicester City zgłasza się po Krychowiaka

Leicester City zgłasza się po Krychowiaka
Francuski portal RMC Sport poinformował, że Grzegorz Krychowiak znalazł się na celowniku Leicester City. Ubiegłoroczni mistrzowie Anglii szukają następcy Danny'ego Drinkwatera, który prawdopobnie za ponad 30 milionów euro trafi do Chelsea i w związku z tym rozważają transfer reprezentanta Polski. W ostatnich dniach upadł temat transferu Krychowiaka do Olympique Lyon. Prezydent klubu poinformował, że transfer nie doszedł do skutku "ze względów finansowych".
za:rmcsport.bfmtv.com
reklama