reklama

Kariera Mariusza Stępińskiego

Tomasz Cwiakala
@cwiakala
07:49 • 29 Aug 2017
Czerwiec 2017 - Mariusz Stępiński kończy etap młodzieżowca. Sierpień 2017 - Stępiński przechodzi do szóstego klubu w karierze.
Mariusz Stępiński zamieni francuski FC Nantes na włoskie Chievo Werona. Polski napastnik dziś ma przejść testy medyczne w nowym klubie.I będzie to szósty klub 22-letniego zawodnika.
źródło:twitter.com
reklama

Barcelona szykuje kolejne transfery

Barcelona szykuje kolejne transfery
Mamy nadzieję, że zaprezentujemy światu kolejnego zawodnika przed końcem miesiąca. Moim celem jest sprowadzenie jeszcze jednego zawodnika. Może nawet dwóch, jeśli będzie taka możliwość. Nie chcę wchodzić w nazwiska, ale potwierdzam, że klub pracuje nad zakontraktowaniem kolejnych piłkarzy.
Robert Fernandez, dyr. sportowy Barcelony za:marca.com

Pierwszy vlog ze zgrupowania reprezentacji!

Kadrowicze przyjeżdżają na zgrupowanie, a na profil "Łączy nas piłka" wracają codzienne vlogi z udziałem reprezentantów Polski!
źródło:youtube.com

Juventus dogadał się z Schalke w sprawie Howedesa

Juventus dogadał się z Schalke w sprawie Howedesa
Włoskie media informują, że Juventus porozumiał się z Schalke w sprawie transferu Benedikta Howedesa. Reprezentant Niemiec ma zostać wypożyczony na rok za 3,5 miliona euro z opcją wykupu wynoszącą 11,5 miliona. Negocjacje pomiędzy oboma klubami trwały do piątku i pierwsza oferta mistrzów Włoch za obrońcę została odrzucona. Testy medyczne Howedesa w Turynie mają zostać przeprowadzone w środę.
za:football-italia.net
reklama

Gorące powitanie Patrika Schicka w Rzymie

Kibice AS Romy zgotowali mu królewskie przyjęcie :)
źródło:youtube.com

Legia chce rozwiązać kontrakt Chukwu

Legia chce rozwiązać kontrakt Chukwu

AS Roma kupuje Patrika Schicka

AS Roma kupuje Patrika Schicka
Patrik Schick przyleciał do Rzymu, gdzie jutro przejdzie testy medyczne przed transferem do AS Romy. Sampdoria otrzyma za Czecha 40 milionów euro. Schick zostanie wypożyczony na rok z obowiązkiem wykupu. W poprzednim sezonie Serie A 21-letni napastnik rozegrał 32 mecze i strzelił 11 goli.
za:goal.com
reklama