reklama

Tymczasem u kibiców Arsenalu...

Tymczasem u kibiców Arsenalu...
reklama

Z Manchesteru United do Hiszpanii

Z Manchesteru United do Hiszpanii
Zgodnie z najnowszymi doniesieniami, przenosiny Andreasa Pereiry z Manchesteru United do Valencii są już przesądzone. Porozumienie między klubami w sprawie czasowego transferu 21-latka potwierdziło m.in. Globo Esporte. Ofensywny pomocnik ma reprezentować barwy „Nietoperzy” na zasadzie wypożyczenia przez najbliższy rok. Dla młodzieżowego reprezentanta Brazylii, który wcześniej występował w belgijskich barwach, będzie to kolejne wypożyczenie na Półwysep Iberyjski. Cały poprzedni sezon młody zawodnik spędził bowiem w Granadzie. W jego trakcie opuścił zaledwie trzy mecze w LaLiga. W 35 występach zanotował pięć trafień i trzy asysty. Najbliższy sezon będzie dla młodego pomocnika niezwykle ważny. Jego umowa z United wygasa bowiem 30 czerwca 2018 roku.
za:Transferi.info, Globo Esporte

Kariera Mariusza Stępińskiego

Tomasz Cwiakala
@cwiakala
07:49 • 29 Aug 2017
Czerwiec 2017 - Mariusz Stępiński kończy etap młodzieżowca. Sierpień 2017 - Stępiński przechodzi do szóstego klubu w karierze.
Mariusz Stępiński zamieni francuski FC Nantes na włoskie Chievo Werona. Polski napastnik dziś ma przejść testy medyczne w nowym klubie.I będzie to szósty klub 22-letniego zawodnika.
źródło:twitter.com

Barcelona szykuje kolejne transfery

Barcelona szykuje kolejne transfery
Mamy nadzieję, że zaprezentujemy światu kolejnego zawodnika przed końcem miesiąca. Moim celem jest sprowadzenie jeszcze jednego zawodnika. Może nawet dwóch, jeśli będzie taka możliwość. Nie chcę wchodzić w nazwiska, ale potwierdzam, że klub pracuje nad zakontraktowaniem kolejnych piłkarzy.
Robert Fernandez, dyr. sportowy Barcelony za:marca.com
reklama

Pierwszy vlog ze zgrupowania reprezentacji!

Kadrowicze przyjeżdżają na zgrupowanie, a na profil "Łączy nas piłka" wracają codzienne vlogi z udziałem reprezentantów Polski!
źródło:youtube.com

Juventus dogadał się z Schalke w sprawie Howedesa

Juventus dogadał się z Schalke w sprawie Howedesa
Włoskie media informują, że Juventus porozumiał się z Schalke w sprawie transferu Benedikta Howedesa. Reprezentant Niemiec ma zostać wypożyczony na rok za 3,5 miliona euro z opcją wykupu wynoszącą 11,5 miliona. Negocjacje pomiędzy oboma klubami trwały do piątku i pierwsza oferta mistrzów Włoch za obrońcę została odrzucona. Testy medyczne Howedesa w Turynie mają zostać przeprowadzone w środę.
za:football-italia.net

Gorące powitanie Patrika Schicka w Rzymie

Kibice AS Romy zgotowali mu królewskie przyjęcie :)
źródło:youtube.com
reklama