reklama

Michał Pazdan zastąpi byłego klubowego kolegę?

Krzysztof Stanowski
@K_Stanowski
12:21 • 29 Aug 2017
Bordeaux oferuje 1 million euro za Michała Pazdana. Miałby zastąpić w klubie Igora Lewczuka.
źródło:twitter.com
reklama

OFICJALNIE: Bramka sezonu w Lidze Mistrzów

UEFA ogłosiła, że bramka Mario Mandzukicia na 1-1 w finale Ligi Mistrzów została najpiękniejszym golem rozgrywek w sezonie 2016/17. Była to jedyna bramka Juventusu w tamtym meczu z "Królewskimi", a mecz zakończył się zwycięstwem ekipy z Madrytu 4-1.
źródło:youtube.com

Ramos apeluje w sprawie Gerarda Pique

Ramos apeluje w sprawie Gerarda Pique
Trzeba szanować Pique czy innych zawodników. Proszę kibiców, aby wspierali nas, ponieważ czeka nas trudny mecz.
Gerard Pique za:marca.com

Szczęsny podsumował sytuację Krychowiaka

Szczęsny podsumował sytuację Krychowiaka
Sytuacja Grześka jest trudna, ale to wojownik. Jestem przekonany, że brak powołania go nie załamie, tylko zmobilizuje. Solidny kopniak w d**ę, którego dostał, powinien podziałać na niego pozytywnie. Liczę, że jak najszybciej wyjaśni się jego przyszłość i zacznie grać na poziomie, do którego przyzwyczaił w kadrze oraz Sevilli.
Wojciech Szczęsny za:Przegląd Sportowy
reklama

Brak gwiazd im nie zaszkodził

Brak gwiazd im nie zaszkodził

Dariusz Mioduski: Trwa kampania destabilizacyjna

Dariusz Mioduski: Trwa kampania destabilizacyjna
Artykuł o próbie odkupienia klubu przez byłych właścicieli, który pojawił się niedawno w mediach, to próba destabilizacji Legii, jedna z odsłon kampanii, która trwa, od kiedy przejąłem klub. Nie wyobrażam sobie, aby faktycznie pojawiła się taka oferta. I nie wyobrażam sobie, że podjąłbym takie rozmowy. Mogę się odnosić tylko do tego artykułu. Znów mamy duet Wandzel - Leśnodorski próbujący mieszać w Legii. Myślałem, że zapłaciłem im tak duże pieniądze, że znajdą sobie inne zajęcia. Będę robił swoje, więc to ciągłe destabilizowanie nie ma sensu. Wszyscy już wiedzą, jak wygląda ta gra. Gdyby chodziło o dobro Legii, to daliby spokój. Dzieje się to od pierwszego dnia, w którym przejąłem Legię. Z początku może było to bardziej szeptane działanie. Ale ostatnio wkroczyło na wyższy poziom. Czuję to na każdym kroku. Przy transferach, na co dzień w klubie wśród pracowników, czuje w kontaktach z piłkarzami, gdy wchodzę do szatni. Jest grupa ludzi, która wciąż bierze pieniądze z Legii w postaci odpraw uzgadnianych tuż przed moim przyjściem, jeździ klubowymi samochodami i uderza w nas z całej siły. Przecieki medialne o pensjach, transferach, podburzenie zawodników i wszystko to w wykonaniu ludzi, którzy mówią o miłości do klubu. Wśród naszych krytyków są aktywne publicznie osoby, które podpisały umowy kilka dni przed moim przyjściem do klubu, a dzień po złożyły wypowiedzenie i brały kilkumiesięczne odprawy. Żeby było jasne, to nie jest wymówka dla naszej gry. Bo wiem i widzę, że gramy słabo. Ale dzieje się tak również dlatego, że jesteśmy mentalnie rozbijani.
Dariusz Mioduski za:rp.pl

Tottenham sprzedaje Wimmera do Stoke City

Tottenham sprzedaje Wimmera do Stoke City
Kevin Wimmer został zaprezentowany jako nowy zawodnik Stoke City. 24-letni obrońca podpisał z ekipą "The Potters" 5-letni kontrakt, na mocy którego pozostanie w klubie do końca czerwca 2022 roku. Tottenham otrzyma za transfer swojego zawodnika 18 milionów funtów.
za:stokecityfc.com
reklama