reklama

Szczęsny opowiada o relacjach z Buffonem

Szczęsny opowiada o relacjach z Buffonem
Nie spodziewałem się z jego strony niczego negatywnego, ale jestem bardzo mile zaskoczony przyjęciem. Między nami zawiązała się relacja nieczęsto spotykana na tym poziomie sportowym. W klubie jest dwóch mocnych bramkarzy, ale nie czuć rywalizacji. Ja wiem, jaka jest sytuacji, i Gigi wie. Pomaga mi się zaaklimatyzować, robi wszystko, żebym jak najlepiej się rozwijał, bo... to również leży w jego interesie. Chce, żebym był jak najlepiej przygotowany wskoczyć w jego buty, kiedy sam zdecyduje się skończyć karierę. Ja też życzę mu jak najlepiej – im mocniejszy jest Buffon, tym lepszy będzie Szczęsny. Powoli rodzi się fajna współpraca tego, który już wszystko osiągnął i tego, który wszystko chce zdobyć. Gigi może mi pomóc i ułatwić.
Wojciech Szczęsny za:Przegląd Sportowy
reklama

Przez Falcao nie czuć braku Mbappe

Przez Falcao nie czuć braku Mbappe

Pierwszy trening Dembele po transferze do Barcelony

Pierwszy trening Dembele po transferze do Barcelony
Dzisiaj Ousmane Dembele po raz pierwszy wziął udział w treningu FC Barcelony. Nowy nabytek Barcy trenował Ciutat Esportiva z resztą zawodników którzy nie otrzymali powołania do drużyn narodowych. Francuski napastnik nie wyjechał za zgrupowanie kadry z powodu braku rytmu meczowego i spokojnie może się przygotowywać do debiutu w barwach Blaugrany.

Vieira porównał dawny Arsenal do dzisiejszego

Vieira porównał dawny Arsenal do dzisiejszego
Bardzo podoba mi się gra Arsenalu, grają naprawdę dobrą piłkę. Ale to nie wystarcza, by wygrywać mecze, by wygrywać turnieje. W naszych czasach wygrywaliśmy i mieliśmy do tego wystarczająco dużo siły, by nie musieć grać ładnie, wygrywaliśmy po 1:0. Nie jestem jedną z osób, które stwierdzą „nasze pokolenie było lepsze od tego obecnego”. Nie ma sensu porównywać dwóch generacji, ponieważ występują one w zupełnie innym okresie. Nasz zespół był lepszy pod względem fizycznym, ale w obecnym grają lepsi piłkarze, co do tego nie mam wątpliwości. Arsenal musi po prostu znaleźć odpowiedni balans. My dzięki fizyczności potrafiliśmy sobie radzić w różnych sytuacjach.
Patrick Vieira za:squawka.com
reklama

Legia szykuje duży transfer obrońcy

Piotr Koźmiński
@UEFAComPiotrK
23:15 • 29 Aug 2017
Dotarły do mnie wieści, że Legia rozmawia ze znanym środkowym obrońcą. Tani nie jest, więc imo opcja do uruchomienia tylko jeśli Pazdan out.
źródło:twitter.com

Oni wciąż mogą zmienić kluby!

Oni wciąż mogą zmienić kluby!
Przed nami najgorętsze dni na transferowym rynku - 31 sierpnia o godzinie 23:59 w większości krajów zamknie się okienko transferowe i do tego czasu wszystkie kluby będą musiały domknąć swoje transakcje. Wiele wskazuje na to, że do tego czasu będziemy mieli jeszcze kilka naprawdę głośnych transferów. Zobaczcie nasze sugestie w sprawie tego, co jeszcze może się wydarzyć!

Oficjalnie: Marlon wypożyczony do OGC Nice

Oficjalnie: Marlon wypożyczony do OGC Nice
Barcelona oficjalnie poinformowała o osiągnięciu porozumienia z OGC Nice w sprawie wypożyczenia 21-letniego Marlona Santosa na dwa najbliższe sezony. Hiszpański klub zachował sobie prawo do odzyskania zawodnika po sezonie 2017/18.
za:FCBarcelona.es
reklama