reklama

Real Madryt przedłuży kontrakt z Isco

Real Madryt przedłuży kontrakt z Isco
Przedłużymy kontrakt z Isco w najbliższych dniach. Dwa lata temu ludzie mówili, że musimy go koniecznie sprzedać. Gdybyśmy tak zrobili, to popełnilibyśmy błąd. Isco trafił do Realu jako bardzo młody piłkarz i od tamtego czasu tylko się rozwija. W tej chwili gra tak, jak się tego spodziewaliśmy, gdy go sprowadzaliśmy.
Florentino Perez za:Cadena Ser
reklama

Perisic przedłużył kontrakt z Interem

Perisic przedłużył kontrakt z Interem
Ivan Perisic przedłużył kontrakt z Interem do 2022 roku.

Michał Masłowski znalazł nowy klub

Michał Masłowski znalazł nowy klub
Michał Masłowski podpisał ważny do końca sezonu kontrakt z chorwackim drugoligowcem HNK Gorica. Masłowski trafił do Legii z Zawiszy Bydgoszcz w styczniu 2015 roku za 800 tysięcy euro, jednak nie spełnił pokładanych w nim nadziei i 31 sierpnia pomocnik rozwiązał swój kontrakt z mistrzami Polski tym samym stając się wolnym zawodnikiem.
za:profil F-MG.com na Facebooku

Jutro debiut Szczęsnego w Juventusie

Jutro debiut Szczęsnego w Juventusie
Trener Juventusu Massimiliano Allegri potwierdził, że w jutrzejszym meczu ligowym z Chievo w wyjściowym składzie mistrzów Włoch znajdzie się Wojciech Szczęsny. Będzie to pierwszy występ reprezentanta Polski w tym sezonie Serie A.
za:@juventusfc
reklama

Powrót Rafała Wolskiego coraz bliżej

Tomasz Galiński
@T_Galinski
14:17 • 08 Sep 2017
Piotr Nowak mówi, że z medycznego punku widzenia nie ma przeciwwskazań, żeby Rafał Wolski zagrał w Gliwicach.
źródło:twitter.com

Dlatego Coutinho nie zagra z Man City

Dlatego Coutinho nie zagra z Man City
Mieliśmy bardzo udaną rozmowę z Coutinho. Jest w dobrym humorze i trenuje jeszcze lepiej niż wcześniej. Zdecydowałem się nie włączać go do kadry na mecz z Manchesterem City, żeby w tym czasie mógł odbyć dodatkowe treningi. Przystał na to.
Jurgen Klopp za:@MelissaReddy_

Makuszewski: "Dlatego zagrałem z '10' w meczu reprezentacji"

Makuszewski:
Kto zadecydował, że zagram z "10" w meczu reprezentacji? Trener Adam Nawałka. Piłkarze znajdujący się w kadrze meczowej dostają numery od 1 do 23. Kiedy spytałem Pawła Kosedowskiego, naszego kitmana, jaki numer otrzymam, powiedział, że nie wie, bo dopiero trener zdecyduje o tym, czy znajdę się w grupie piłkarzy na mecz z Danią. W końcu Paweł przyznał: „masz 10!”. Myślałem, że żartuje, wypuszcza świeżaka, ale on zapewniał, że mówi serio. Okazało się, że zostały dwa wolne numery – 10 i 17. Jeden miał trafić do mnie, drugi do Marcina Kamińskiego. To zabawne, bo w Lechu występuję właśnie z 17, ale selekcjoner zdecydował, że 10 dostanie piłkarz ofensywny. A więc ja.
Maciej Makuszewski za:sport.pl. wywiad Sebastiana Staszewskiego
reklama