reklama

XI Zagłębia na mecz z Wisłą Płock

XI Zagłębia na mecz z Wisłą Płock
reklama

Dlatego Zidane nie trafił do Manchesteru United

Dlatego Zidane nie trafił do Manchesteru United
Alex Ferguson zrezygnował z pozyskania Zinedine'a Zidane'a, ponieważ grał na tej samej pozycji co Cantona i uznał, że ten transfer może zdenerwować Erica. Z perspektywy czasu żałuję tej decyzji, ponieważ Cantona zakończył karierę rok później, a Zidane był młodszy i grał dalej.
Martin Edwards, były prezes Man Utd za:BBC Radio 5 Live

Czego Marcelo nauczył się od dziadka

Czego Marcelo nauczył się od dziadka
Kiedy jako dzieciak zobaczyłem Romario wymachującego flagą Brazylii z samolotu po zdobyciu mistrzostwa świata w 1994 roku, to poczułem, że serce eksploduje mi z nadmiaru dumy. Pomyślałem: 'Mój Boże, pewnego dnia muszę zrobić to samo!'. Oczywiście to było śmieszne marzenie z wielu powodów. Po pierwsze, jest 200 milionów ludzi w Brazylii i wszyscy chcą być piłkarzami (nawet starzy ludzie). Po drugie, wtedy nie byłem nawet prawdziwym piłkarzem. Grałem jedynie w 5-osobowej drużynie futsalowej. Podróż do jakiegoś klubu piłkarskiego nie była zbyt realistyczną wizją dla mojej rodziny. Może ludzie w Ameryce albo w Europie tego nie zrozumieją, ale benzyna w Brazylii, zwłaszcza w czasach mojego dzieciństwa, była bardzo droga. Na szczęście mój dziadek był gotowy do wszelkich poświęceń dla mnie. On jest najważniejszą osobą w mojej karierze. Jeśli chcesz go sobie wyobrazić, to cóż... To była osobowość. Zawsze miał parę bajeranckich okularów przeciwsłonecznych i miał swoje specjalne powiedzenie. Mówił je zawsze, kiedy przebywał pośród swoich przyjaciół. Mówił tak: 'Hej, patrzcie na mnie. Nie mam ani jednego dolara w mojej kieszeni, ale i tak jestem szczęśliwy jak skur**syn!'. Będę się starać zrobić wszystko co w mojej mocy, aby postawić najcenniejsze złote trofeum w witrynie mojego dziadka. A jeśli mi się nie uda, to co powiem? Wciąż będę tym samym Marcelo, szczęśliwym jak skur**syn!.
Marcelo za:the players tribune

XI Wisły Płock na mecz z Zagłębiem

XI Wisły Płock na mecz z Zagłębiem
reklama

"Chrzest" i pseudonim Mbappe w PSG

Do Internetu trafiło nagranie, na którym widać jak przebiegał "chrzest" Kyliana Mbappe w PSG - młody napastnik zaśpiewał przed całą drużyną piosenkę. Najciekawsze jednak jest przezwisko, jakie otrzymał Mbappe od nowych kolegów. Wołają na niego "Donatello", co nawiązuje do podobieństwa 18-latka do jednej z postaci z "Wojowniczych Żółwi Ninja" :D
źródło:youtube.com

Real Madryt przedłuży kontrakt z Isco

Real Madryt przedłuży kontrakt z Isco
Przedłużymy kontrakt z Isco w najbliższych dniach. Dwa lata temu ludzie mówili, że musimy go koniecznie sprzedać. Gdybyśmy tak zrobili, to popełnilibyśmy błąd. Isco trafił do Realu jako bardzo młody piłkarz i od tamtego czasu tylko się rozwija. W tej chwili gra tak, jak się tego spodziewaliśmy, gdy go sprowadzaliśmy.
Florentino Perez za:Cadena Ser

Perisic przedłużył kontrakt z Interem

Perisic przedłużył kontrakt z Interem
Ivan Perisic przedłużył kontrakt z Interem do 2022 roku.
reklama