Ale to Cavani zmieścił! 5:0!

Mikael Lustig zapakował samobója

No i zrobiło się 4:0 dla PSG...

Rashford strzela gola w debiucie w LM

Marcus Rashford wszedł na boisko dopiero w 78. minucie, ale i tak zdążył strzelić gola Basel. Manchester United wygrywa 3-0!

Płaski strzał Batshuayia na 5:0

Pogrom Qarabagu trwa! Jest już 5:0! Strzelcem gola Michy Batshuayi.

Tiemoue Bakayoko strzela na 4:0

Qarabag znowu pogubił się w defensywie i jest już 4:0.

Messi po raz drugi pokonuje Buffona

Kontra Barcelony kompletnie zaskoczyła defensywę Juventusu, z którą zabawił się Leo Messi. Barcelona prowadzi już 3-0!

Cavani + Mbappe + Neymar = siła PSG

Kimmich do Thiago i 2-0 dla Bayernu

Ładną akcję Bayernu wykończył Thiago Alcantara. Bayern prowadzi z Anderlechtem 2-0!

Barcelonie idzie lepiej niż przypuszczano

Świetne zagranie Fabregasa i główka Azpilicuety

No i mamy już 3:0 dla Chelsea.

Główka Romelu Lukaku na 2:0

Najpierw główką strzelił Fellaini, a potem na 2:0 główką zapakował Lukaku.

Rakitic podwyższa na 2-0

Leo Messi ruszył skrzydłem i dograł w pole karne Juventusu. Odbita piłka trafiła do Ivana Rakiticia, który strzałem z pierwszej piłki skierował ją do bramki. Barcelona-Juventus 2-0!

Jutro mecz Realu z APOEL-em w TVP

Leo Messi uciszył niedowiarków

Równa forma PSG

Główka Fellainiego na 1:0

No i Manchester też prowadzi w swoim meczu! Świetnie to Young zagrał na głowę Fellainiego. 1:0!

Pierwszy gol Messiego strzelony Buffonowi!

Długo na to czekał, ale w końcu się udało - Leo Messi strzelił gola Gianluigiemu Buffonowi! Barcelona do przerwy prowadzi z Juventusem 1-0!