Sprytny strzał "Lewego" na 4-0 w meczu z Mainz

Joshua Kimmich dośrodkował, a Robert Lewandowski sprytnie uderzył głową poza zasięgiem Adlera. Bayern-Mainz 4-0!

Perez dzwoni z gratulacjami

FENOMENALNY gol Shibasakiego w meczu z Barcą

Barcelona została skarcona za nieprzekonującą grą TAKIM golem Shibasakiego. Japończyk posłał bombę z lewej nogi i Getafe prowadzi 1-0!

Aguero do Gabriela Jesusa i 3-0 dla Man City

Watford nie potrafi znaleźć sposobu na świetnie grający Manchester City. Do przerwy przegrywają już 0-3, a ostatniego gola zdobył Gabriel Jesus.

Wyjątkowa 'setka' Ter Stegena

Rady dla Casemiro od Cristiano Ronaldo

Kiedy wróciłem do Realu z wypożyczenia do Porto, to Cristiano powiedział do mne tak: 'Casemiro, jesteś silny fizycznie, ale musisz być bardziej agresywny. Dobrze operujesz piłką, uderzaj więcej spoza pola karnego'. Potem to samo powiedział mi przed finałem LM z Juventusem w tym roku: 'Jeśli będziesz mieć okazję, to uderzaj z dystansu. Uderzasz bardzo dobrze i dzisiaj strzelisz gola'.
Casemiro za:globoesporte

Lewandowski strzela na 3-0 w meczu z Mainz

Robert Lewandowski świetnie rozpoczął drugą połowę meczu z Mainz. Po dograniu Thomasa Mullera Polak z bliska skierował piłkę do siatki. Bayern prowadzi już 3-0.

Aguero strzela do pustej bramki na 2-0

Manchester City rozklepał obronę Watfordu - Silva wyłożył piłkę Aguero, który strzelił na 2-0.

Salah daje wyrównanie Liverpoolowi

Liverpool dość niespodziewanie przegrywał z Burnley 0-1, ale po akcji Mohameda Salaha mamy już remis.

Główka Aguero i Man City na prowadzeniu

De Bruyne dośrodkował z rzutu wolnego, do piłki wyskoczył Sergio Aguero i... piłka w siatce! Manchester City prowadzi 1-0 z Watfordem.

Niewesoła mina Kloppa

Spalletti skomentował fryz Icardiego

Icardi przefarbował sobie włosy na blond? Moi piłkarze mogą robić co tylko chcą. Ważne, żeby nie psuli pracy całej drużyny. W tym przypadku, kiedy jakiś piłkarz się odwróci i zobaczy z przodu ten jasny błysk, od razu rozpozna Icardiego i będzie mógł go obsłużyć lepszym podaniem.
Luciano Spalletti, trener Interu za:inter-news.it

Czarna seria Mascherano

Jakub Kręcidło
@J_Krecidlo
16:14 • 16 Sep 2017
Ciekawy przypadek Javiera Mascherano. Po raz pierwszy od czasu transferu do Barçy nie zagrał nawet minuty w 3 kolejnych meczach. Dziś ława.
źródło:twitter.com

Conti zachował dobry humor

Robben czekał na to ponad 2 lata

To nie zdarza się zbyt często

Robben wychodzi sam na sam i 2-0 dla Bayernu

Joshua Kimmich posłał świetną piłkę do Arjena Robbena. Holender nie zmarnował dobrej okazji i Bayern prowadzi z Mainz już 2-0.