Sprytny strzał "Lewego" na 4-0 w meczu z Mainz

Joshua Kimmich dośrodkował, a Robert Lewandowski sprytnie uderzył głową poza zasięgiem Adlera. Bayern-Mainz 4-0!

Perez dzwoni z gratulacjami

FENOMENALNY gol Shibasakiego w meczu z Barcą

Barcelona została skarcona za nieprzekonującą grą TAKIM golem Shibasakiego. Japończyk posłał bombę z lewej nogi i Getafe prowadzi 1-0!

Aguero do Gabriela Jesusa i 3-0 dla Man City

Watford nie potrafi znaleźć sposobu na świetnie grający Manchester City. Do przerwy przegrywają już 0-3, a ostatniego gola zdobył Gabriel Jesus.

Wyjątkowa 'setka' Ter Stegena

Rady dla Casemiro od Cristiano Ronaldo

Kiedy wróciłem do Realu z wypożyczenia do Porto, to Cristiano powiedział do mne tak: 'Casemiro, jesteś silny fizycznie, ale musisz być bardziej agresywny. Dobrze operujesz piłką, uderzaj więcej spoza pola karnego'. Potem to samo powiedział mi przed finałem LM z Juventusem w tym roku: 'Jeśli będziesz mieć okazję, to uderzaj z dystansu. Uderzasz bardzo dobrze i dzisiaj strzelisz gola'.
Casemiro za:globoesporte

Lewandowski strzela na 3-0 w meczu z Mainz

Robert Lewandowski świetnie rozpoczął drugą połowę meczu z Mainz. Po dograniu Thomasa Mullera Polak z bliska skierował piłkę do siatki. Bayern prowadzi już 3-0.