reklama

Obecna sytuacja w Premier League

Obecna sytuacja w Premier League
reklama

Skład Jagiellonii na mecz z Lechią

Skład Jagiellonii na mecz z Lechią

Skład Lechii Gdańsk na mecz z Jagiellonią

Skład Lechii Gdańsk na mecz z Jagiellonią

Absurdalny rzut karny Teo Gutierreza

W starciu ligi kolumbijskiej pomiędzy Atlético Junior a Tigres doszło do absurdalnej sytuacji. Teo Gutierrez stanął przed okazją na podwyższenie wyniku meczu na 3-0, jednak jego rzut karny... lekko mówiąc - pozostawiał wiele do życzenia :P
źródło:youtube.com
reklama

UEFA wprowadza zmiany w eliminacjach do europejskich pucharów

UEFA wprowadza zmiany w eliminacjach do europejskich pucharów
Od sezonu 2018/2019 zmianie ulegnie system kwalifikacji do europejskich pucharów. 26 miejsc w fazie grupowej Ligi Mistrzów zostanie przydzielone automatycznie najlepszym zespołom z 10 najsilniejszych europejskich lig oraz zwycięzcom Ligi Mistrzów i Ligi Europy. O pozostałe 6 miejsc będą walczyli mistrzowie krajów z lig sklasyfikowanych na miejscach 11-55 w rankingu UEFA (4 miejsca) oraz zespoły z krajów sklasyfikowanych na miejscach 5-15, które zajęły w swoich ligach drugie bądź trzecie miejsce (2 miejsca). Mistrz Polski, która znajduje się na 20. pozycji w rankingu UEFA, będzie startował od pierwszej rundy eliminacyjnej. Zespoły, które odpadną z eliminacji do Ligi Mistrzów, trafią do nowo utworzonej "ścieżki mistrzowskiej" w eliminacjach do Ligi Europy, gdzie będą rywalizować ze sobą o awans do fazy grupowej tych rozgrywek (8 miejsc). Dodatkowo o Ligę Europy będą walczyć trzy zespoły z Polski. Wicemistrz i zespół, który zajmie w lidze 3. miejsce, rozpoczną eliminacje od pierwszej rundy, natomiast zdobywca Pucharu Polski zacznie swoją przygodę w kwalifikacjach od drugiej rundy.
za:uefa.com

Twarz Niezgody po starciu z "Kuchym"

Twarz Niezgody po starciu z
Napastnik Legii nabawił się urazu oczywiście nie w starciu z Michałem Kucharczykiem, a z zawodnikiem Cracovii podczas niedzielnego meczu w Ekstraklasie ;)

Poważna kontuzja Manuela Neuera

Poważna kontuzja Manuela Neuera
Manuel Neuer nie dokończył poniedziałkowego treningu Bayernu Monachium z powodu kłopotów z lewą stopą. Jak podali dziennikarze "Bilda", Manuelowi Neuerowi odnowiła się kontuzja, przez którą pauzował w ostatnich miesiącach i doznał on ponownego złamania kości w lewej stopie. Jeśli te informacje okażą się prawdziwe, 31-latek będzie musiał przejść operację i znów wypadnie z gry na kilka miesięcy. Bayern Monachium w oficjalnym oświadczeniu poinformował tylko, że Niemiec doznał kontuzji i nie wystąpi we wtorkowym meczu z Schalke, a szczegółowe badania zostaną przeprowadzone jutro i wtedy też opublikowana zostanie ostateczna diagnoza.
za:bild.de, fcbayern.de
reklama