reklama

Sądowy portret Wayne'a Rooneya

Sądowy portret Wayne'a Rooneya
Podobny? :P
reklama

Gdy młody kibic Juve dostaje koszulkę Interu...

Rodzina tego chłopca postanowiła zrobić mu dość nietypową urodzinową niespodziankę...
źródło:youtube.com

Szczęście w nieszczęściu Bartomeu

Szczęście w nieszczęściu Bartomeu

Jak wyglądają relacje Romana Koseckiego z synem?

Jak wyglądają relacje Romana Koseckiego z synem?
Cały czas miałem go przy sobie. Chodził do szkółek piłkarskich w Nantes, Montpellier, Chicago, później przyszedł do Kosy... Nie miał ze mną łatwo. Każdy ojciec, który trenuje swojego syna, zrozumie, o czym mówię. Może faktycznie wywierałem na niego presję? Starałem się oddzielać sport od życia rodzinnego, ale nie zawsze się udawało, czasem samo cisnęło się na usta: "tu zrobiłeś tak, a powinieneś inaczej". Po odniesieniu kontuzji też dostał ode mnie niezłą burę. Kuba ma 27 lat, jest już dorosły i nasze rozmowy wyglądają zupełnie inaczej niż kiedyś, jednak bywa i tak, że jakaś podpowiedź mi się "wymsknie" (śmiech).
Roman Kosecki za:sport.onet.pl, wywiad Dariusza Farona
reklama

Rada Balotellego dla Neymara

Rada Balotellego dla Neymara
Mario Balotelli wrzucił na Instagrama zdjęcie okładki "L'Equipe" opisującej kłótnię Neymara i Cavaniego, o to kto powinien wykonywać stałe fragmenty i opatrzył je radą dla Brazylijczyka: "Neymar, nawet nie powinieneś prosić o wykonywanie stałych fragmentów!".

Paul Pogba: "On jest moim mentorem"

Paul Pogba:
Uczyłem się od Paula Scholesa i Michaela Carricka. Ciągle uczę się od Michaela. Jest dla mnie przykładem i zawsze przyglądam się mu na treningach. Słucham jego rad. Przed każdym meczem rozmawiamy - wtedy pyta mnie o różne kwestie i uspokaja. Szczerze mówiąc, jest moim mentorem i wzorem.
Paul Pogba za:metro.co.uk

Rio Ferdinand wraca do sportu

Rio Ferdinand wraca do sportu
Rio Ferdinand dziś rano potwierdził, że wraca do sportu. Nie chodzi jednak o powrót do gry w piłkę, a... rozpoczęcie kariery pięściarza. 38-latek ma trenować pod okiem Richiego Woodhalla, byłego mistrza świata WBC w kategorii superśredniej. "The Sun" spekuluje, że Ferdinand ma zostać głównym bohaterem programu telewizyjnego, w którym będzie pokazana jego droga do pierwszej profesjonalnej walki w ringu.
za:apnews.com
reklama