Fatalna "panenka" Aubameyanga

Udana "panenka" to naprawdę efektowny sposób wykonania rzutu karnego, jednak gdy coś pójdzie nie po myśli strzelca, to staje się powodem kpin :P Tak stało się w przypadku Aubameyanga w meczu z Augsburgiem. Miał szczęście, że BVB i tak wygrało ten mecz...

Grosicki z nagrodą dla piłkarza meczu

Kamil Grosicki strzelił gola i zanotował asystę w wygranym 6-1 meczu z Birmingham. W nagrodę dostał butelkę szampana przeznaczoną dla najlepszego piłkarza spotkania.

Mendy dziękuje Mbappe za dedykację

Kylian Mbappe trafił w meczu z Bordeaux i układając palce w dwie dwójki, zadedykował bramkę ciężko kontuzjowanemu Benjaminowi Mendy'emu (Mendy gra z numerem '22'). Kolega z reprezentacji natychmiast zareagował na Twitterze i podziękował za ładny gest. Pozytywnie!

Ładny gol Grosickiego w meczu z Birmingham

Hull rozbiło Birmingham aż 6-1, a gola na 4-0 strzelił Kamil Grosicki. Reprezentant Polski oddał silny strzał z linii pola karnego.

Martial na pełnym luzie zakłada siatkę Townsendowi

Niektórzy powiedzą, że w ten sposób Martial zakończył karierę Townsenda :P

4 razy po 4-0 Manchesteru United

Romelu Lukaku ustala wynik meczu na 4-0

Na 5 minut przed końcem meczu z Crystal Palace, Romelu Lukaku ustalił wynik meczu na 4-0 dla Manchesteru United.

PSG nie ma litości dla Bordeaux

XI Manchesteru City na mecz z Chelsea

Manchester City
@ManCity
17:31 • 30 Sep 2017
@HaysWorldwide CITY XI | Ederson, Walker, Stones, Sterling, De Bruyne, Delph, Sané, Silva (C), Fernandinho, Otamendi, Jesus #cfcvcity
źródło:twitter.com

Mbappe strzela gola na 6-1

Demolka Bordeaux przez PSG trwa! Gola na 6-1 zdobył Kylian Mbappe.

Mina uradowanego Cavaniego

XI Chelsea na mecz z Man City

Piękny gol Draxlera po asyście Mbappe

Julian Draxler tuż przed przerwą w meczu z Bordeaux strzelił pięknego gola po asyście Kyliana Mbappe. 5-1!

Neymar strzela karnego, a Cavani mu gratuluje

Neymar pewnie wykorzystał rzut karny i PSG prowadzi z Bordeaux już 4-1. Pierwszy z gratulacjami podbiegł Cavani i po chwili obaj panowie wpadli sobie w ramiona.

Życzenie Puyola dla Messiego

Leo bardzo szybko dogonił mnie jeśli chodzi o liczbę meczów rozegranych w Barcelonie. Ja skończyłem na 593 spotkaniach, on osiągnął tę liczbę w wieku 30 lat. Mam nadzieję, że zagra kolejnych 500 meczów dla dobra futbolu. A jeśli zrobi to w barwach Barcelony, to dużo lepiej.
Carles Puyol za:Mundo Deportivo

Tym razem bez sprzeczek w PSG

Mbappe przepuszcza piłkę do Meuniera, a ten strzela gola

Yuri Berchiche zagrał piłkę w pole karne, a Kylian Mbappe wolał przepuścić ją dalej niż oddać strzał. Futbolówka trafiła do Meuniera, który strzelił na 3-0!