reklama

Barcelona chce odwołania meczu z Las Palmas

Jakub Kręcidło
@J_Krecidlo
13:09 • 01 Oct 2017
I już poszło - według L'Esportiu (kataloński dziennik) Barcelona domaga się odwołania dzisiejszego meczu z Las Palmas
źródło:twitter.com
reklama

Nacho Monreal daje prowadzenie Arsenalowi

Po rzucie wolnym wykonywanym przez Granita Xhakę doszło do sporego zamieszania w polu karnym Brighton, które ostatecznie wykorzystał Nacho Monreal. Arsenal wychodzi na prowadzenie 1-0!

Efektowne zgranie Rashforda w meczu z Crystal Palace

Marek Hamsik daje prowadzenie Napoli

Marek Hamsik zagrał ładną dwójkową akcję z Driesem Mertensem i pewnym strzałem otworzył wynik spotkania z Cagliari. To już 114. gol Słowaka dla klubu z Neapolu, co oznacza, że do rekordu Diego Maradony brakuje mu już tylko jednej bramki!
reklama

Kapustka wciąż poza kadrą Freiburga

Marcin Borzęcki
@m_borzecki
12:36 • 01 Oct 2017
Nie wiem, czy jest sens dalej o tym informować, no ale dobra, z obowiązku: Kapustki nie ma w kadrze.
źródło:twitter.com

Polska odebrała Paulinho chęć do gry w piłkę

Polska odebrała Paulinho chęć do gry w piłkę
Mam charakter i przede wszystkim godność. Mam bardzo mocną osobowość. Dlatego, kiedy podejmuję trudną decyzję, to potem jej nie zmieniam. W Polsce nie odczuwałem rasizmu - tam bardzo mnie szanowano. Nigdy jednak nie zapomnę, jak traktowano mnie na Litwie. W Łodzi miałem inne problemy. Klub nie spełnił swoich obietnic i zdecydowałem się na powrót. Czekałem na koniec kontraktu. Każdy inny zawodnik, któremu by nie płacili, odszedłby w połowie sezonu. A ja nie. Czekałem do ostatniego dnia. Wróciłem do Brazylii z jasnym nastawieniem: "Przestaję grać w piłkę. Nigdy Więcej!". Dlaczego? Bo w Polsce przeżyłem sytuacje, w których rozczarowało mnie absolutnie wszystko. Jestem człowiekiem, który chce wieść normalne, spokojne życie. W Polsce walczyłem o swoje prawa. Ja spełniałem moje obowiązki, klub nie. Dlatego po powrocie do Brazylii nie chciałem nawet słyszeć o futbolu. Mój stary klub Pao de Acucar chciał, żebym do nich wrócił. Nie byłem zainteresowany. Ani Polska, ani Pao de Acucar. Nie potrzebowałem tego. Wróciłem do futbolu, bo urodziła mi się córka. Powtarzałem mojej byłej żonie to, co innym: "nie gram więcej w piłkę". Odpowiedziała: "no dobrze, ale jeśli nie będziesz grał, to czym się zajmiesz? Co potrafisz robić? Jedyne, co potrafisz, to gra w piłkę.". Nalegali też moi rodzice. Wszyscy walczyli o mój powrót do futbolu. A ja? A ja swoje. Nie gram. W końcu moja była żona powiedziała: "okazujesz brak szacunku wobec rodziców za to, jak o ciebie walczyli i wspierali przez ostatnie lata. Teraz zapominasz, ile dla ciebie zrobili, odkąd skończyłeś 5 lat?". W końcu wróciłem. Do czwartej ligi brazylijskiej.
Paulinho za:Tomasz Ćwiąkała (za "El Periodico")

Pique zagłosował w referendum o niepodległość Katalonii

Pique zagłosował w referendum o niepodległość Katalonii
reklama