reklama

Skład Bruk-Betu Termaliki na mecz z Wisłą Płock

Skład Bruk-Betu Termaliki na mecz z Wisłą Płock
reklama

Mecz Barcelony z Las Palmas zostanie odwołany

Mecz Barcelony z Las Palmas zostanie odwołany
Mimo iż nie podano na ten temat jeszcze oficjalnej informacji, hiszpańskie media są zgodne - mecz Barcelony z Las Palmas, który miał zostać rozegrany w niedzielę o godzinie 16:15, zostanie odwołany. Powodem takiej decyzji są zamieszki towarzyszące nielegalnemu referendum w sprawie odłączenia Katalonii od Hiszpanii. Nie wiadomo jeszcze, jakie będą konsekwencje odwołania niedzielnego meczu. W mediach podawano różne scenariusze, zaczynając od walkoweru na korzyść Las Palmas, przez dodatkowe odjęcie punktów Barcelonie, aż po zawieszenie klubu w rozgrywkach La Liga na pół roku. Swoje niedzielne mecze odwołał już Kataloński Związek Piłkarski, zajmujący się regionalnymi rozgrywkami na niższych szczeblach.
za:as.com, marca.com, TV3

Skład Piasta Gliwice na mecz z Górnikiem Zabrze

Skład Piasta Gliwice na mecz z Górnikiem Zabrze

Skład Górnika Zabrze na mecz z Piastem Gliwice

Skład Górnika Zabrze na mecz z Piastem Gliwice
reklama

Skład Bayernu na mecz z Herthą Berlin

Skład Bayernu na mecz z Herthą Berlin

Iwobi strzela na 2-0 po KAPITALNEJ asyście Alexisa Sancheza

Arsenal popisał się naprawdę ładną akcją przed polem karnym Brighton, Alexis Sanchez wymanewrował obrońców, zagrywając piłkę piętą do Iwobiego, a Nigeryjczyk potężnym strzałem pokonał Ryana. Arsenal 2 - 0 Brighton!

Pogoń Szczecin obcina pensje zawodnikom

Pogoń Szczecin obcina pensje zawodnikom
W oficjalnym komunikacie na stronie internetowej Pogoni Szczecin poinformowano, że zarząd klubu podjął decyzję o wstrzymaniu wypłaty 50% wynagrodzeń należnych piłkarzom i członkom sztabu pierwszego zespołu. Rozporządzenie weszło w życie 1 października i będzie obowiązywało do odwołania. Powodem takiej decyzji zarządu Pogoni Szczecin były niezadowalająca postawa drużyny i bardzo słabe wyniki sportowe.
za:pogonszczecin.pl

Pep Guardiola chciałby zostać selekcjonerem

Pep Guardiola chciałby zostać selekcjonerem
Chciałbym pracować reprezentacją Hiszpanii. Marzę o prowadzeniu drużyny podczas mistrzostw świata i Europy. Chciałbym jeszcze poczuć tę atmosferę.
Pep Guardiola za:espnfc.com

Cavani jednak oddał rzuty karne Neymarowi

Cavani jednak oddał rzuty karne Neymarowi

Barcelona chce odwołania meczu z Las Palmas

Jakub Kręcidło
@J_Krecidlo
13:09 • 01 Oct 2017
I już poszło - według L'Esportiu (kataloński dziennik) Barcelona domaga się odwołania dzisiejszego meczu z Las Palmas
źródło:twitter.com

Nacho Monreal daje prowadzenie Arsenalowi

Po rzucie wolnym wykonywanym przez Granita Xhakę doszło do sporego zamieszania w polu karnym Brighton, które ostatecznie wykorzystał Nacho Monreal. Arsenal wychodzi na prowadzenie 1-0!

Efektowne zgranie Rashforda w meczu z Crystal Palace

Marek Hamsik daje prowadzenie Napoli

Marek Hamsik zagrał ładną dwójkową akcję z Driesem Mertensem i pewnym strzałem otworzył wynik spotkania z Cagliari. To już 114. gol Słowaka dla klubu z Neapolu, co oznacza, że do rekordu Diego Maradony brakuje mu już tylko jednej bramki!

Kapustka wciąż poza kadrą Freiburga

Marcin Borzęcki
@m_borzecki
12:36 • 01 Oct 2017
Nie wiem, czy jest sens dalej o tym informować, no ale dobra, z obowiązku: Kapustki nie ma w kadrze.
źródło:twitter.com

Polska odebrała Paulinho chęć do gry w piłkę

Polska odebrała Paulinho chęć do gry w piłkę
Mam charakter i przede wszystkim godność. Mam bardzo mocną osobowość. Dlatego, kiedy podejmuję trudną decyzję, to potem jej nie zmieniam. W Polsce nie odczuwałem rasizmu - tam bardzo mnie szanowano. Nigdy jednak nie zapomnę, jak traktowano mnie na Litwie. W Łodzi miałem inne problemy. Klub nie spełnił swoich obietnic i zdecydowałem się na powrót. Czekałem na koniec kontraktu. Każdy inny zawodnik, któremu by nie płacili, odszedłby w połowie sezonu. A ja nie. Czekałem do ostatniego dnia. Wróciłem do Brazylii z jasnym nastawieniem: "Przestaję grać w piłkę. Nigdy Więcej!". Dlaczego? Bo w Polsce przeżyłem sytuacje, w których rozczarowało mnie absolutnie wszystko. Jestem człowiekiem, który chce wieść normalne, spokojne życie. W Polsce walczyłem o swoje prawa. Ja spełniałem moje obowiązki, klub nie. Dlatego po powrocie do Brazylii nie chciałem nawet słyszeć o futbolu. Mój stary klub Pao de Acucar chciał, żebym do nich wrócił. Nie byłem zainteresowany. Ani Polska, ani Pao de Acucar. Nie potrzebowałem tego. Wróciłem do futbolu, bo urodziła mi się córka. Powtarzałem mojej byłej żonie to, co innym: "nie gram więcej w piłkę". Odpowiedziała: "no dobrze, ale jeśli nie będziesz grał, to czym się zajmiesz? Co potrafisz robić? Jedyne, co potrafisz, to gra w piłkę.". Nalegali też moi rodzice. Wszyscy walczyli o mój powrót do futbolu. A ja? A ja swoje. Nie gram. W końcu moja była żona powiedziała: "okazujesz brak szacunku wobec rodziców za to, jak o ciebie walczyli i wspierali przez ostatnie lata. Teraz zapominasz, ile dla ciebie zrobili, odkąd skończyłeś 5 lat?". W końcu wróciłem. Do czwartej ligi brazylijskiej.
Paulinho za:Tomasz Ćwiąkała (za "El Periodico")

Pique zagłosował w referendum o niepodległość Katalonii

Pique zagłosował w referendum o niepodległość Katalonii

Specjalne koszulki Las Palmas na mecz z Barceloną

Specjalne koszulki Las Palmas na mecz z Barceloną
Piłkarze Las Palmas zagrają z nadrukowaną flagą Hiszpanii i datą 1 października. Powodem tej modyfikacji koszulki jest referendum za odłączeniem Katalonii od Hiszpanii.
reklama