Tabela Ekstraklasy po 11 kolejkach

200 asyst Cristiano Ronaldo w karierze

Higuain z bliska strzela pod poprzeczkę

Mimo asysty obrońcy Atalanty, Gonzalo Higuain zdołał oddać strzał i strzelić gola na 2-0. A Bernardeschi do gola dokłada asystę.

Santiago Bernabeu tonie w hiszpańskich flagach

W 12. minucie meczu z Espanyolem kibice Realu Madryt wyciągnęli flagi Hiszpanii i trzymali je przez minutę w ramach odpowiedzi na referendum w sprawie niepodległości Katalonii. Jak widać po zdjęciach - do akcji dołączyło wielu kibiców i przez minutę Santiago Bernabeu utonęło w czerwono-żółtych barwach.

Isco otwiera wynik meczu z Espanyolem

Cristiano Ronaldo zagrał świetną piłkę prostopadłą, Isco tylko "dziubnął" ją czubkiem buta i Real Madryt prowadzi z Espanyolem już 1-0!

Bernardeschi strzela gola na 1-0 dla Juventusu

Bramkarz Atalanty niefortunnie odbił strzał Matuidiego, ktory błyskawicznie dobił Bernardeschi. 1-0 dla Juventusu!

Ładna główka Balotellego na 1-0 w meczu z Marsylią

Mario Balotelli rozpoczyna strzelanie w meczu z Olympique Marsylia! Włoch pokonał bramkarza już w 4. minucie meczu.