reklama

Młody fan Barcelony rozczarowany, bo... nie dostał koszulki Modricia

Nawet młody kibic Barcelony jest rozczarowany, gdy koło nosa przechodzi mu koszulka Luki Modricia ;)
reklama

Krychowiak cieszy się z powrotu do reprezentacji

Krychowiak cieszy się z powrotu do reprezentacji

Pique może zostawić reprezentację

Pique może zostawić reprezentację
Media hiszpańskie już od wczoraj informują o bardzo ciężkiej atmosferze jaka panuje wewnątrz i dookoła reprezentacji Hiszpanii. Wszystko jest związane z sytuacją w Katalonii i wystąpieniem Gerarda Pique, który potępił akcję hiszpańskiego rządu w Barcelonie, zamanifestował swoją katalońską tożsamość i stwierdził, że w razie czego może opuścić drużynę narodową już teraz, jeszcze przed Mundialem w Rosji. Wczorajszy pierwszy trening reprezentacji w Las Rozas niedaleko Madrytu stał pod znakiem gwizdów i obraźliwych haseł rzucanych przez kibiców pod adresem stopera Barcy. Zdaniem mediów klimat w szatni staje się powoli nie do zniesienia i coraz bardziej martwi selekcjonera Julena Lopeteguiego. Sergio Ramos dostał zakaz poblicznego wypowiadania się, ale oczekuje się, że będzie rozmawiał z Pique jako kapitan drużyny. Zdaniem wielu istnieje prawdopodobieństwo, że Pique nie podoła olbrzymiej presji i zrezygnuje z występów w reprezentacji Hiszpanii. Panuje przekonanie, że najważniejsze jest obecnie dobro ekipy, a Pique poza całą polemiką jaką roztacza swoją osobą, jest w słabej dyspozycji i nie jest w reprezentacji niezbędny.
za:el chiringuito TV, as. com i deportes cuatro

Najlepsza "XI" złożona z 36-letnich piłkarzy

Bramkarz: Iker Casillas (Porto)
Pod uwagę brani byli tylko piłkarze, którzy wciąż grają w piłkę.
reklama

Były piłkarz Bayernu skrytykował Ribery'ego

Były piłkarz Bayernu skrytykował Ribery'ego
Frank Ribery nie strzelił gola w Lidze Mistrzów w ostatnich dwóch sezonach, a wciąż widzi siebie na tym samym poziomie co Cristiano Ronaldo i Leo Messiego. Prawda jest taka, że gdy jest potrzebny, to go nie ma. Jest to trochę irytujące, że wszystko skupia się na Carlo Ancelottim. Ribery miał wielkie zasługi dla Bayernu i był fantastycznym piłkarzem, ale to było kiedyś, a teraz, w mojej opinii, nie jest już na tym samym poziomie.
Markus Babbel, były piłkarz Bayernu za:fourfourtwo.com

'Cholo' nie potrzebuje Theo Hernandeza

'Cholo' nie potrzebuje Theo Hernandeza
Z Theo Hernandezem rozmawiałem, jeśli się nie mylę, na jakiś miesiąc przed zakończeniem poprzedniego sezonu. On dobrze wie, co mi wtedy powiedział. To młody chłopak i wobec propozycji, które otrzymują młodzi piłkarze, jest opcja, że powiedzą 'tak' lub 'nie'. Nie można się obrażać. Nie można się gniewać, jeśli dokonują innego wyboru. Nie jest ważne, co on mi wtedy powiedział. To była nasza rozmowa. Wybrał Real Madryt i lepiej dla nas, ponieważ nie chcemy ludzi nie związanych z tym, czego potrzebujemy w Atletico. Jeśli on wybrał Real, to niech mu się tam wiedzie jak najlepiej.
Diego Simeone, trener Atletico za:El Larquero

Strażnik Teksasu na zgrupowaniu reprezentacji

Strażnik Teksasu na zgrupowaniu reprezentacji
reklama