reklama

Dawid Kownacki nie odpuszcza w meczu z Finlandią

Dawid Kownacki nie odpuszcza w meczu z Finlandią
reklama

Finlandia znów odrabia straty

Tracimy kolejnego gola w meczu z Finlandią... Zdobywcą bramki na 3-3 jest Jensen.

Michalak najlepszym piłkarzem U21

Michalak najlepszym piłkarzem U21
Reprezentanci Finlandii kompletnie nie radzą sobie z Konradem Michalakiem. Piłkarz wypożyczony z Legii do Wisły Płock ma na koncie asystę i wywalczonego karnego i co chwilę nęka obronę rywali.

Kownacki z rzutu karnego na 3-2

Kownacki podszedł do rzutu karnego podyktowanego za faul na Michalaku i strzelił gola na 3-2 w meczu z Finlandią!
reklama

Michalak do Tomczyka i gol na 2-2

Cała akcja zaczęła się od świetnego podania Kapustki, a została zakończona przez dwóch piłkarzy, którzy weszli na boisko w drugiej połowie. Polska-Finlandia 2-2!

Ładny gol reprezentacji Finlandii

Niestety! Polska młodzieżówka przegrywa już 1-2 z Finlandią. Pięknego gola strzelił 18-letni Kaan Kairinen.

Polacy na liście najgorszych napastników Premier League

Polacy na liście najgorszych napastników Premier League
Dziennikarze angielskiego 'Daily Mail' sporządzili listę stu najgorszych napastników w 25-letniej historii Premier League. Po dokładnej analizie wszystkich kadr zespołów okazało się, że na liście swoje miejsce znaleźli również polscy snajperzy. Najgorzej wypadł Grzegorz Rasiak (Tottenham i Bolton), któremu przyznano 16.miejsce. Zdecydowanie łagodniej oceniono Euzebiusza Smolarka (Bolton), którego sklasyfikowano na 59. miejscu oraz Emmanuela Olisadebe (dwa mecze w Portsmouth), który został umieszczony na 95. pozycji. Najgorszym napastnikiem w historii Premier League uznano Jozy'ego Altidore'a. Niechlubne podium uzupełnili Ali Dia oraz Ade Akinbyi.
za:Daily Mail

Wyjątkowy mecz Luki Modricia

Wyjątkowy mecz Luki Modricia

Rabiot chciałby zagrać w Premier League

Rabiot chciałby zagrać w Premier League
Chciałbym któregoś dnia spróbować czegoś nowego. Jest wiele dobrych lig. Zmiana klubu w pewien sposób wzbogaca, ale na razie jest mi dobrze w PSG. Chciałbym zagrać w Premier League. Nie upatrzyłem sobie jakiegoś wymarzonego klubu, choć gdy byłem dzieckiem bardzo mocno kibicowałem Liverpoolowi.
Adrien Rabiot za:RMC

Brazylia chce mieć Jorginho

Brazylia chce mieć Jorginho
Media brazylijskie spekulują, że selekcjoner drużyny narodowej Tite, wyśle wkrótce powołanie do rozgrywającego znakomity sezon we włoskiej Serie A Jorginho. Piłkarz Napoli urodził się w Brazylii, ale później zdecydował się na występy we włoskiej kadrze. Do tej pory zagrał w dwóch meczach towarzyskich, ale w tej chwili jest zupełnie pomijany przez Giampiero Venturę. Agent piłkarza potwierdził, że w razie wezwania Brazylii, Jorginho zgodziłby się i wybrałby grę dla kraju swojego urodzenia. Mówi się, że Tite przyjedzie specjalnie na mecz Napoli z Manchesterem City, aby obserwować Jorginho na żywo.
za:Selecao Brasileira

Peszko nie może narzekać ;)

Peszko nie może narzekać ;)

W Argentynie nikt nie strzela

W Argentynie nikt nie strzela

Błyskawiczna odpowiedź Finlandii

Niedługo cieszyli się reprezentanci Polski z prowadzenia. Minutę po golu Kownackiego jest już 1-1. Bramkę zdobył Dahlstrom.

Gumny do Kownackiego i 1-0 dla Polski

Robert Gumny wycofał piłkę trochę w stylu Łukasza Piszczka, a Dawid Kownacki spokojnie skierował ją do siatki Finlandii. 1-0!

Bayern wykosztował się na asystenta Heynckesa

Bayern wykosztował się na asystenta Heynckesa
Wraz z Juppem Heynckesem do sztabu szkoleniowego Bayernu Monachium dołączył Peter Hermann, który będzie pełnił funkcję asystenta. Zatrudnienie 65-letniego Hermanna było jednym z warunków postanowionych przez Heynckesa przed podpisaniem kontraktu. Bayern musiał zapłacić Fortunie Dusseldorf, jego dotychczasowem klubowi, w którym pełnił funkcję pierwszego trenera, aż 1,75 milionów euro odszkodowania. Dodatkowo, kwota może wzrosnąć do 2 milionów euro po spełnieniu dodatkowych warunków.
za:rp-online.de

PSG zmartwione stanem Thiago Silvy

PSG zmartwione stanem Thiago Silvy
Thiago Silva wyszedł wczoraj w podstawowym składzie reprezentacji Brazylii w meczu przeciwko Boliwii, ale już w 29. minucie został zmuszony do opuszczenia placu gry, Doświadczony stoper doznał urazu mięśniowego i w ciągu najbliższych dni przejdzie badania, które wskażą rodzaj i zakres kontuzji. Duże zmartwienie zapanowało zwłaszcza w obozie PSG, gdzie trener Emery nie może liczyć na zbyt wielu środkowych obrońców.
za:sky sport

Jak to jest grać na boisku w La Paz

Jak to jest grać na boisku w La Paz
Nasza drużyna bardzo dobrze wytrzymała trud spotkania rozgrywanego w La Paz. Musimy podziękować naszym trenerom od przygotowania fizycznego, którzy przygotowali nas do tego, aby móc tam dobrze biegać. Musieliśmy wytrzymać ten trud już od samego początku. Nawet rozgrzewka była ciężka. Ja już byłem mocno zmęczony pod koniec. Było ciężko. Ktoś cię fauluje, upadasz i kiedy starasz się podnieść, to kręci ci się w głowie.
Gabriel Jesus za:globoesporte.com
reklama