reklama

Śmieszne momenty eliminacji!

Funny moments :)
źródło:youtube.com
reklama

Hitler reaguje na awans Polski na mundial

Kultowy fragment z filmu "Upadek" nawiązujacy do Hitlera, ten fragment jest najczęściej wykorzystywany do przeróbek. Tym razem, Hitler reaguje na awans naszej kadry na mundial w Rosji
źródło:youtube.com

"Krycha" wyskoczył sobie do Budapesztu

#DayOff #Budapest #aroundtheworld @grzegorz.krychowiak
źródło:instagram.com

Nasri domaga się powrotu Benzemy do reprezentacji

Nasri domaga się powrotu Benzemy do reprezentacji
Jest mi przykro z powodu Karima Benzemy, ponieważ wiem, że naprawdę chce wrócić do reprezentacji Francji. Już tyle lat jest gwiazdą Realu Madryt i trener powinien poznać się na jego talencie. Głupotą jest nie korzystać z Benzemy. Reprezentacja Francji miałaby wtedy atak z Karimem, Mbappe, Griezmannem i Dembele. To byłoby coś fantastycznego.
Samir Nasri za:calciomercato.com
reklama

Conor McGregor świętował baraże dla Irlandii

Conor McGregor świętował baraże dla Irlandii
Świętując zakwalifikowanie się Irlandii do baraży o wyjazd na mistrzostwa świata. Gratulacje dla chłopaków w zielonych strojach, a szczególnie dla młodego Jamesa McCleana.
Conor McGregor za:thesun.co.uk oraz Instagram

Bartosz Bereszyński został tatą

Bartosz Bereszyński został tatą

Jak Kolo Toure został graczem Arsenalu

Jak Kolo Toure został graczem Arsenalu
Piłka spadła pod nogi Thierry'ego Henry'ego i Kolo Toure, który wyskoczył znikąd, kopnął go mocno od tyłu. To było straszne wejście, w normalnym meczu zasługujące na czerwoną kartkę. Najlepszy piłkarz Arsenalu zwijał się z bólu na murawie. Wenger krzyczał: 'Kolo, co ty wyrabiasz?! Nie wchodź w ten sposób!'. W następnej minucie piłka dotarła do Dennisa Bergkampa i Kolo zrobił dokładnie to samo, co wcześniej z Henrym. Wszyscy pomyśleli: 'Kurczę, staramy się wygrać ligę angielską i chłopak, który jest na testach, kosi naszych najlepszych zawodników'. Wenger powtórzył: 'Bez takich wejść!'. Gra została wznowiona i piłka tym razem spadła pod nogi trenera Wengera, który stał na boisku i obserwował trening. Kolo wjechał trenerowi wślizgiem z wyprostowanymi obiema nogami. Jedyne co było słychać, to krzyk Wengera, który musiał się udać do gabinetu lekarskiego. Kolo Toure wykosił Henry'ego, Bergkampa i trenera. Kolo był na skraju płaczu, ponieważ jego wielki dzień został zrujnowany. Poszedł do gabinetu lekarskiego, a tam siedział Wenger z lodem przyłożonym do kostek. Francuski szkoleniowiec powiedział: 'Nie sądzę, żebyś chciał to zrobić specjalnie. Jutro podpisujemy kontrakt. Podoba mi się twoje zaangażowanie'. Wenger wiedział, że jest w stanie wyciągnąć z Kolo to, co najlepsze. Toure stał się wielkim zawodnikiem w Arsenalu.
John Cross, angielski dziennikarz za:Arsene Wenger: The inside story of Arsenal under Wenger
reklama