reklama

To musi zrobić Messi, żeby być najlepszym w historii

To musi zrobić Messi, żeby być najlepszym w historii
Messi jest nadzwyczajny, ale musi jeszcze zdobyć mistrzostwo świata. Jest mnóstwo wspaniałych piłkarzy, którzy nigdy nie dostąpili tego zaszczytu. To właśnie, dlatego Diego Maradona jest tak wyjątkowy dla świata piłki nożnej. Wygrywał wielkie trofea zarówno w klubie jak i w reprezentacji. Messi może wystąpić na mundialu w Rosji, ale może uda się go też zobaczyć na turnieju w 2022 roku. Dlaczego? Ponieważ on bardzo rzadko łapie kontuzje. Nawet jeśli rywale próbują go sfaulować to i tak im to nie wychodzi.
Gianni Infantino za:dailymail.co.uk
reklama

Joel Valencia o debiucie w barwach Realu Saragossa

Joel Valencia o debiucie w barwach Realu Saragossa
Najpierw występowałem w zespołach młodzieżowych, a później rezerwach. W pierwszej drużynie zadebiutowałem w meczu z Realem Madryt. Wszedłem tylko na osiem minut, ale cieszę się, że udało mi się pojawić na boisku. Przegrywaliśmy, więc trener Javier Aguirre zdecydował się dać mi szansę. Wspominam go jako dobrego szkoleniowca, od którego sporo się nauczyłem.
Joel Valencia za:piast-gliwice.eu

Śmieszne momenty eliminacji!

Funny moments :)
źródło:youtube.com

Hitler reaguje na awans Polski na mundial

Kultowy fragment z filmu "Upadek" nawiązujacy do Hitlera, ten fragment jest najczęściej wykorzystywany do przeróbek. Tym razem, Hitler reaguje na awans naszej kadry na mundial w Rosji
źródło:youtube.com
reklama

"Krycha" wyskoczył sobie do Budapesztu

#DayOff #Budapest #aroundtheworld @grzegorz.krychowiak
źródło:instagram.com

Nasri domaga się powrotu Benzemy do reprezentacji

Nasri domaga się powrotu Benzemy do reprezentacji
Jest mi przykro z powodu Karima Benzemy, ponieważ wiem, że naprawdę chce wrócić do reprezentacji Francji. Już tyle lat jest gwiazdą Realu Madryt i trener powinien poznać się na jego talencie. Głupotą jest nie korzystać z Benzemy. Reprezentacja Francji miałaby wtedy atak z Karimem, Mbappe, Griezmannem i Dembele. To byłoby coś fantastycznego.
Samir Nasri za:calciomercato.com

Conor McGregor świętował baraże dla Irlandii

Conor McGregor świętował baraże dla Irlandii
Świętując zakwalifikowanie się Irlandii do baraży o wyjazd na mistrzostwa świata. Gratulacje dla chłopaków w zielonych strojach, a szczególnie dla młodego Jamesa McCleana.
Conor McGregor za:thesun.co.uk oraz Instagram
reklama