Szczery transparent fanki reprezentacji Argentyny

Lionel Messi kompletuje hat-tricka

Ten mecz należy do niego! Lionel Messi w 2. połowie podwyższa prowadzenie Argentyny nad Ekwadorem na 3-1, kompletując tym samym hat-tricka!

Przypakowany arbiter meczu Ekwador - Argentyna

Poznajcie Andersona Daronco, międzynarodowego arbitra, który prowadzi mecz Ekwadoru z Argentyną. Brazylijski sędzia zdecydowanie wyróżnia się posturą na boisku!

Krajobraz po udanej akcji Lionela Messiego

Obecna sytuacja w reprezentacji Argentyny

Messi po 2 bramkach w decydującym meczu z Ekwadorem

Drugi gol Messiego w meczu z Ekwadorem

LIONEL MESSI! Argentyńczyk przejął piłkę w strefie obronnej Ekwadoru, huknął pod poprzeczkę i mamy już 2-1 do Argentyny!

Lionel Messi doprowadza do remisu

Argentyńczycy przycisnęli w 12. minucie i mamy bramkę wyrównującą! Angel Di Maria sprytnie zagrał do Lionela Messiego, a gwiazdor Bacelony tylko "dziubnął" piłkę i doprowadził do remisu w meczu z Ekwadorem.

Argentyna traci gola w 38. sekundzie

Argentyna gra decydujące spotkanie w walce o awans na mundial i gorzej zacząć się nie mogło... Romario Ibarba daje prowadzenie Ekwadorowi w 38. sekundzie!