Skład piłkarzy nienominowanych do Złotej Piłki

Zabójcza kontra Brazylii i 3:0

Chile rzuciło się do odrabiania strat. Nawet bramkarz postanowił wziąć udział w akcji ofensywnej. Brazylia jednak szybko sobie poradziła z atakiem, piłka dotarła do Williana, a ten posłał świetną piłkę w kierunku Gabriela Jesusa. 3:0!

Gabriel Jesus strzela Chile

Świetna akcja Brazylii! Długie podanie do Neymara, a ten zagrywa w ostatniej chwili do Gabriela Jesusa. 2:0!

Paulinho rozpoczyna strzelanie z Chile

Dani Alves sprytnie uderzył z rzutu wolnego, a Paulinho dobił z najbliższej odległości. 1:0!

Gol Panamy na wagę awansu na MŚ 2018

Co za historia! USA remisuje z Trynidadem i Tobago i nie kwalifikuje się na mundial w Rosji, a Panama wykorzystuje tę okazję i rzutem na taśmę wyprzedza Amerykanów oraz reprezentację Hondurasu w tabeli, awansując na przyszłoroczny turniej! Strzelcem zwycięskiego gola w meczu z Kostaryką Roman Torres.

Wszystkie ekipy z 1. koszyka na MŚ 2018

Darek Dobek
@darekdobek
03:35 • 11 Oct 2017
Skład 1. koszyka przed losowaniem fazy grupowej MŚ 2018: 🇷🇺Rosja 🇩🇪Niemcy 🇧🇷Brazylia 🇵🇹Portugalia 🇦🇷Argentyna 🇧🇪Belgia 🇵🇱Polska 🇫🇷Francja
źródło:twitter.com

Messi podołał roli kapitana

Ostateczna eliminacyjna tabela strefy CONMEBOL

Ostateczna eliminacyjna  tabela strefy CONMEBOL

Szczery transparent fanki reprezentacji Argentyny

Lionel Messi kompletuje hat-tricka

Ten mecz należy do niego! Lionel Messi w 2. połowie podwyższa prowadzenie Argentyny nad Ekwadorem na 3-1, kompletując tym samym hat-tricka!

Przypakowany arbiter meczu Ekwador - Argentyna

Poznajcie Andersona Daronco, międzynarodowego arbitra, który prowadzi mecz Ekwadoru z Argentyną. Brazylijski sędzia zdecydowanie wyróżnia się posturą na boisku!

Krajobraz po udanej akcji Lionela Messiego

Obecna sytuacja w reprezentacji Argentyny

Messi po 2 bramkach w decydującym meczu z Ekwadorem

Drugi gol Messiego w meczu z Ekwadorem

LIONEL MESSI! Argentyńczyk przejął piłkę w strefie obronnej Ekwadoru, huknął pod poprzeczkę i mamy już 2-1 do Argentyny!

Lionel Messi doprowadza do remisu

Argentyńczycy przycisnęli w 12. minucie i mamy bramkę wyrównującą! Angel Di Maria sprytnie zagrał do Lionela Messiego, a gwiazdor Bacelony tylko "dziubnął" piłkę i doprowadził do remisu w meczu z Ekwadorem.

Argentyna traci gola w 38. sekundzie

Argentyna gra decydujące spotkanie w walce o awans na mundial i gorzej zacząć się nie mogło... Romario Ibarba daje prowadzenie Ekwadorowi w 38. sekundzie!