reklama

Heynckes nie uznaje doradców do spraw odżywiania

Paweł Wilkowicz
@wilkowicz
15:34 • 18 Oct 2017
Jupp Heynckes, za @SPORTBILD: "Doradcy do spraw odżywiania są totalnie przereklamowani". A więc wojna
Ciekawe co na to Anna Lewandowska? :P
źródło:twitter.com
reklama

Wyjątkowa sektorówka Barcy na mecz z Olympiakosem

Wyjątkowa sektorówka Barcy na mecz z Olympiakosem
FC Barcelona poinformowała na oficjalnej stronie, iż podczas meczu fazy grupowej Ligi Mistrzów z Olympiakosem Pireus na bocznej trybunie Camp Nou pojawi się wielki baner z wypisanymi hasłami: "Diàleg, respecte i esport" (z kat. "Dialog, szacunek, sport"). Hasło to jest komentarzem ze strony klubu na temat wydarzeń w Katalonii, które miały miejsce przy okazji referendum na temat odłączenia się regionu od Hiszpanii. Wcześniej tych słów użył prezydent Barcelony, Josep Maria Bartomeu podczas wygłaszania oficjalnego oświadczenia klubu, w którym apelował o rozpoczęcie dialogu i negocjacji między stronami hiszpańską i katalońską w celu rozwiązania obecnej sytuacji przy poszanowaniu woli Katalończyków.
za:sport.es

Za to Nagy trafił do rezerw Legii?

Mateusz Karoń
@MateuszKaro
16:03 • 18 Oct 2017
Nagy mówi, że chce grać dobrze (żeby każdy był z niego zadowolony) i że jest ambitny (chce zmienić klub na lepszy). Za to poszedł do rezerw
źródło:twitter.com

Sarri w Manchesterze postawiłby na Milika

Sarri w Manchesterze postawiłby na Milika
Gdybym mógł skorzystać z Arkadiusza Milika, to właśnie on wyszedłby w podstawowym składzie na Manchester City zamiast Driesa Mertensa. Nie mam zamiaru osłabiać drużyny w Lidze Mistrzów, ale od czasu do czasu muszę dać odpocząć zawodnikom, którzy tego potrzebują.
Maurizio Sarri za:football-italia.net
reklama

Zola: Brak Włochów na mundialu nie będzie tragedią

Zola: Brak Włochów na mundialu nie będzie tragedią
Jeśli Włochy nie awansują na mundial, nie wydarzy się żadna tragedia. Pamiętam, jak reprezentacja Niemiec odpadała z EURO 2000. To rozczarowanie przyczyniło się do przeprowadzenia prawdziwych zmian w tamtejszym futbolu. Dzięki nim Niemcy są teraz na szczycie. Włoskie drużyny koncentrują się na wyniku, a nie dobrej grze. Brakuje im jakości. Kiedyś na mojej pozycji mogło występować ośmiu zawodników. Teraz mamy problemy ze znalezieniem kreatywnych piłkarzy.
Gianfranco Zola za:fourfourtwo.com

Cavani o relacjach piłkarzy w PSG

Cavani o relacjach piłkarzy w PSG
Sprawa z rzutem karnym to już przeszłość. Takie rzeczy zdarzają się w świecie piłki nożnej. Wspólnie musimy znaleźć rozwiązanie i dalej funkcjonować jako drużyna. Musimy być drużyną, w której jest konkurencja, ale nie musimy być przyjaciółmi. Przede wszystkim musisz być profesjonalistą, ale po wszystkim każdy ma swoje życie. Kto teraz będzie wykonywać rzuty karne w PSG? Decyzja należy do trenera. Co jest najlepsze dla drużyny? Myślę, że człowiek zarządzający drużyną znajdzie rozwiązanie. Podejmie decyzję i będzie właśnie tak. Czy już podjął decyzję? Nie sądzę.
Edinson Cavani za:lebuzz.eurosport.co.uk

Wielki powrót do Milanu

Wielki powrót do Milanu
reklama