Milan Borjan idąc kiedyś po klubie wszedł do jednego pokoju, otworzył komputer z czyimś Facebookiem i dodał status "Borjan tu był" 😝
źródło:twitter.com

Wyjście na stadion Crvenej Zvezdy

Jest wiele efektownych tuneli prowadzących na murawy, jest też wyjście na stadion Crvenej Zvezdy w Belgradzie. Co za klimat!

O to posprzeczał się De Bruyne z Davidem Silvą

Mieliśmy małą dyskusję z Davidem Silvą w przerwie meczu. To nie było nic takiego i po minucie się skończyło. Myślę, że to normalne, w domu zdarzają mi się takie sprzeczki z żoną. Teraz już wszystko jest ok. Poszło o drobnostkę, chciałem zapytać o coś arbitra technicznego, ale Silva mi nie pozwolił.
Kevin De Bruyne za:the12thman.in

Kolejne trafienie Juniora Kababangi

Dmitri Shomko efektownie poradził sobie z defensywą Maccabi, wysunął piłkę do Juniora Kababangi, a snajper Astany precyzyjnym strzałem podwyższył prowadzenie na 4-0!

Ładny gol Juniora Kababangi z dystansu

Astana podwyższa prowadzenie po mocnym strzale Juniora Kababangi sprzed pola karnego. 3-0!

Jakim liderem jest Leo Messi

Messi zaskoczył mnie poza boiskiem. Zaskoczyło mnie jego pozytywne myślenie i jego słowa przed każdym meczem. Zawsze był przekonany, że wszystko pójdzie dobrze. Po meczu z Peru był pierwszym który powiedział, że mamy jeszcze jeden nabój i że trzeba go wykorzystać. Takie słowa dodają człowiekowi sił, szczególnie jeśli wychodzą od takiego piłkarza. Każdy ma swój własny sposób bycia i każdy lider ma swój własny sposób na przekazywanie wiadomości. Messi robi to poprzez grę. Kiedy człowiek na niego patrzy, to imponuje mu ten szacunek.
German Pezzella, obrońca argentyński za:jujuyonlinenoticias.com.ar

Są oprawy i... oprawy

Klub, w którym Scholes chciał zacząć karierę trenerską

Wątpię, by był to jakiś sekret. Chciałem dostać pracę w Oldham Athletic. Byłem tym bardzo zainteresowany. Odbyłem ciekawe konwersacje z ich dyrektorem wykonawczym Markiem, właścicielem Simonem i myślę, że rozmowy przebiegły dobrze. To oczywiste, że rozmawiali także z kilkoma innymi kandydatami. To była posada, której chciałem, byłem nią zainteresowany, ale nie mogli zignorować tego, co w ciągu ostatnich pięciu meczów osiągnął Ric. Wygrał cztery spotkania. Czy trafię tam w przyszłości? Może pewnego dnia tak się stanie. Miałem nadzieję, że wydarzy się to już teraz. Przeszedłem kursy trenerskie, po co miałby to robić, gdyby nie chciał wracać do futbolu. To coś, co chciałbym robić w przyszłości.
Paul Scholes za:Sky Sports

Skład Nicei na spotkanie z Lazio

Skład Lazio na spotkanie z Niceą

XI Arsenalu na mecz z Crveną Zvezdą

Kapitalny wolej Twumasiego w meczu z Maccabi Tel Aviv

Astana wygrywa z Maccabi do przerwy 2-0, a autorem obu trafień jest Patrick Twumasi. Szczególnej urody był drugi gol, którego Ghańczyk zdobył po efektownym strzale z woleja.

Młody Mile Svilar nie zamierza rozpamiętywać wpadki z Manchesterem United

Myślę, że mogłem się zachować lepiej przy straconym golu, ale nie pozwolę, żeby ta bramka wpłynęła na mnie negatywnie. To część mojego rozwoju piłkarskiego. Jestem gotowy, żeby iść dalej. To był tylko jeden mecz, w przyszłości chcę wypadać lepiej.
Mile Svilar za:ojogo.pt

W Lidze Mistrzów jedni na górze, a drudzy...