Milinković-Savić daje Lazio prowadzenie

Felipe Caicedo świetnie wyszedł do prostopadłego podania, wycofał piłkę do Sergieja Milinkovicia-Savicia, a Serb pewnie pokonał Cardinale. Nicea 1 - 2 Lazio!

Skład Evertonu na mecz z Lyonem

Skład Lyonu na mecz z Evertonem

Skład Milanu na mecz z AEK Ateny

Leśnodorski i niszowa Roma w Lidze Mistrzów

Byłemu prezesowi Legii chyba celowo się nudziło i chciał sprowokować jakąś dyskusję na Twitterze.

Rashford efektownie załatwił Pedro Pereirę

Dlatego Richarlison nie boi się Chelsea

Pamiętam, że pewnego razu, gdy dorastałem w Brazylii, jakiś gość wymierzył we mnie broń, bo myślał, że jestem dilerem narkotyków, który chce ukraść jego miejscówkę. Tak wyglądało moje życie. Po czymś takim mecze przeciwko Chelsea wyglądają dużo łatwiej!
Richarlison za:telegraph.co.uk

Nowy klub Besnika Hasiego?

Tomasz Cwiakala
@cwiakala
12:45 • 19 Oct 2017
Anderlecht, Legia, Olympiakos, za moment chyba Kortrijk. Można było pozazdrościć Hasiemu takiego pole position, teraz brutalna weryfikacja.
Ostatnio albański szkoleniowiec był trenerem Olympiakosu, a teraz... Chyba czas na powrót do Belgii.
źródło:twitter.com

Kuriozalny gol Lazio chwilę po wznowieniu gry od środka

Mario Balotelli strzelił gola Lazio już w 4. minucie i wydawało się, że Włochów będzie czekać ciężka przeprawa, ale już sekundy później mieliśmy w meczu remis! Piłkarze Lazio potrzebowali zaledwie trzech podań, by ostatecznie po błędzie Dantego Felipe Caicedo zdobył wyrównującą bramkę. Nicea 1 - 1 Lazio

Mario Balotelli strzela na 1-0 w 4. minucie!

Wesley Sneijder dorzuca piłkę w pole karne, Mario Balotelli świetnie uderza ją głową i Nicea w 4. minucie wychodzi na prowadzenie w meczu z Lazio!

Leo Messi? Gracz meczu

Żarcik Milana Borjana w Koronie

Marcin Długosz
@DlugoszMarcin
19:01 • 19 Oct 2017
Milan Borjan idąc kiedyś po klubie wszedł do jednego pokoju, otworzył komputer z czyimś Facebookiem i dodał status "Borjan tu był" 😝

Wyjście na stadion Crvenej Zvezdy

Jest wiele efektownych tuneli prowadzących na murawy, jest też wyjście na stadion Crvenej Zvezdy w Belgradzie. Co za klimat!

O to posprzeczał się De Bruyne z Davidem Silvą

Mieliśmy małą dyskusję z Davidem Silvą w przerwie meczu. To nie było nic takiego i po minucie się skończyło. Myślę, że to normalne, w domu zdarzają mi się takie sprzeczki z żoną. Teraz już wszystko jest ok. Poszło o drobnostkę, chciałem zapytać o coś arbitra technicznego, ale Silva mi nie pozwolił.
Kevin De Bruyne za:the12thman.in

Kolejne trafienie Juniora Kababangi

Dmitri Shomko efektownie poradził sobie z defensywą Maccabi, wysunął piłkę do Juniora Kababangi, a snajper Astany precyzyjnym strzałem podwyższył prowadzenie na 4-0!

Ładny gol Juniora Kababangi z dystansu

Astana podwyższa prowadzenie po mocnym strzale Juniora Kababangi sprzed pola karnego. 3-0!

Jakim liderem jest Leo Messi

Messi zaskoczył mnie poza boiskiem. Zaskoczyło mnie jego pozytywne myślenie i jego słowa przed każdym meczem. Zawsze był przekonany, że wszystko pójdzie dobrze. Po meczu z Peru był pierwszym który powiedział, że mamy jeszcze jeden nabój i że trzeba go wykorzystać. Takie słowa dodają człowiekowi sił, szczególnie jeśli wychodzą od takiego piłkarza. Każdy ma swój własny sposób bycia i każdy lider ma swój własny sposób na przekazywanie wiadomości. Messi robi to poprzez grę. Kiedy człowiek na niego patrzy, to imponuje mu ten szacunek.
German Pezzella, obrońca argentyński za:jujuyonlinenoticias.com.ar